Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az hogy mostanában...

Miért van az hogy mostanában annyi férfi sminkeli magát?

Figyelt kérdés
Annyi videót láttam fent a neten, meg annyival lehet találkozni mindenfelé.Nem igazán "átlagosan" sminkelik magukat, hanem konkrétan profi sminket csinálnak maguknak műszempilla meg 100 féle alapozó.Ocsmány férfiak átsminkelik magukat nővé, ami nekem kicsit veri a plafont. Meg vannak jóképű srácok akik szintén átmaszkírozzák magukat nővé, de miért?Mért érzik így jól magukat?Mért hordanak magassarkút, meg csinálnak úgy mintha nők lennének?(pózolnak, kiteszik a seggűket a kirakatba meg ilyenek). Leszögezném,hogy ez most nem támadás ellenük, csak érdekelne az hogy most ilyenkor mit éreznek?

2017. ápr. 7. 17:29
 1/4 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

A sminkelés jó mókka, olyan, mint a festés, férfiak is élvezhetik ugyanúgy, ahogy mondjuk sok lány kifejezetten szeret tipikusan "fiús" dolgokat csinálni.

Arról meg nem beszélve, hogy ezek egy jelentős része drag queen vagy transzvesztita, esetleg transzszexuális vagy genderfluid, és a smink segít nekik ennek kifejezésére.

2017. ápr. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Én is egyre több ilyet látok, és meg kell mondjam nekem forog ettől a gyomrom.

Egyrészt, rohadtul idegesít, hogy jobban sminkelnek mint én.

Másrészt nekem ez nem normális. Sminkeljen otthon, de ne kelljen már azt néznünk (és igen, néhány, sőt a legtöbb közösségi oldalon elég ha görgetsz és automatikusan elindul a videó) hogy próbálnak """"""""""""szexizni"""""""""""""" a kamerának, meg csücsörít stb.. Ha a pasikhoz vonzódik, akkor olyan embert keres, aki ugyan csak a pasikhoz vonzódik, de ha ő sminkeli magát, az már csajos, és egy melegnek sem fog kelleni, mert nekik férfi kell, nem csilivili kiscicafiúcsillámszempillával.

2017. ápr. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazad van, én is teljesen így gondolom! :)
2017. ápr. 8. 09:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Divatutánzás, ugyan azt csinálják, mint a csajok, utánozzák egymást.

Egyébként a szexuális és öltözködési szabadságnak nálunk elvileg van elfogadottsága, én a Pride-ből szűröm ezt le.

Látható milyen sokan támogatják a másságot, amibe a sminkelés is beletartozik, vagy ha transzexuális vki. A transzexuális nem=a tranfesztitával, csak bizonyos mértékig "bújik" a másik nem bőrébe.

2017. ápr. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!