Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valaki rendelt már a kalapod.h...

Bost kérdése:

Valaki rendelt már a kalapod.hu-ról cipőt? Mi a véleményetek? Olyanok a cipők mint a képeken?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 9. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Igen nekem 3 cipőm is van onnan. 2 slipon megy egy csizma.
2017. ápr. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne rendelj tőlük semmit ha nem akarsz a pénztárcád ellensége lenni! Pénzt visszafizetni nem szeretnek, és húzzák az időt, a termékeik gagyik ( tapasztalat).
2017. máj. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én sem rendelnék a helyedben. Az ok nagyon egyszerű: hiába olcsó és trendi, ha nem jó a méret és valamiért cserélned kell, akkor Romániába kell visszaküldened a rendelt terméket melynek a posta költsége ( ajánlottan, levélként) 2000 ft körül van. Így lesz a 3.000 ft-os cipőből/szandálból 5-6000 ft-os.
2017. máj. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy régi a kérdés, de hátha segít valainek..

Megadják, hogy hogyan lehet lemérni a talphosszat én is úgy mértem le. Aztán nagyjából 1-1,5 cm- hosszabb talphosszú cipőt rendeltem és tökéletes lett, egyáltalán nem szorít és pont olyan mint a képen. Bár én sport cipőt rendeltem, magassarkunál szerintem érdemes pont azt a talphosszú cipőt rendelni, amekora a lábunk. Nekem 40-41-es, de itt elég volt a 39-es. Szerintem ennyi pénzért tökéletes a minősége. :)


Ha jól tudom két hétig cserélik a cipőt INGYEN.

2017. aug. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Bàr régi kérdés,de hàtha olvassa valaki a véleményem.Csizmàt rendeltem (Belona).Szép,rànézésre semmi gond nem volt vele.Méretem 37, olyat is küldtek.Hàt épphogy jó volt.De nem gond,sikerült kényelmesre kitaposni.A baj az,hogy 1 hónapon belül kettétört a talpa!!Tötedezik a kűlső talprész össze-vissza,pedig nem 100 kilóval jàrok rajta.Soha többet nem rendelek onnan.5000 ft volt.De egy telet sem bír ki.Kínaiban vett csizmàim is legalàbb 3 évig húztàk.
2019. jan. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Boros Klaudia válasza:
52%
Ne rendelj, nagyon gagyi cipőt küldenek ki foltos szar. És még neked kellfizetni azért, hogy vissza küldjék a pénzedet. Magyarul nem ér annyit a cipő, hogy vissza küldjék a pénzed.. Pénz ki dobás.
2019. aug. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A kalapod.hu-ról a kezdetek óta rendelek cipőt és akkor nagyon meg voltam elégedve velük. Ha vissza szerettem volna cserélni a cipőt, személyesen is elmehettem, ha meggondoltam magam vissza kaptam a pénzemet, de sajnos most már egyáltalán nem vagyok elégedett velük. Különösen az bosszant hogy én mint vásárló rendelek tőlük és mivel, igen próba nélkül van esély rossz méretre nem értem miért kell nekem pluszba fizetnem akár a cserére akár a pénz vissza igénylésére, mikor önhibámon kívül már elfogyott a másik méretből. Én ezzel a pillanattal elálltam tőletek, sajnálom hogy morált váltottatok.
2022. okt. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

41-es méretet rendeltem. a méret táblázat szerint 26 cm-t adtak meg. Csak kár,hogy ez nem igaz....A 25 cm-t is alig érte el ,ami ugye 39-es lábnak felel meg.Na most, az én 41-es lábamra ez nem igazán jó.

Jeleztem,hogy ez finoman szólva átverés és visszaküldöm a csizmát.Kértem ,hogy akkor a szállítási kts-get vállalják át,hiszen én hittem nekik,hogy ez 41-es.Hallani sem akarnak róla.

Most már az oda-vissza szállításért kifizetem a fele csizmát....

Soha többet nem fogok tőlük rendelni, gusztustalan eljárás. Fogalmuk sincs az innen-onnan összeszedett termékek méreteiről. Nekik csak a pénz fontos ,hogy vásárolj a többi úgy látom nem lényeg.

2022. okt. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!