Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fület szeretnék lövetni! Fáj?...

Fület szeretnék lövetni! Fáj? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Szeretnék fület lövetni. Azt mondják porcba nagyon fáj! Tapasztalatokat szeretnék meghallgatni. Aki megcsináltatta megbánta? Vagy szereti? Első 1 hétben nagyon fájt? :o Én a jobb fülembe szeretnék még 2 lyukat a balba pedig felülre a porcba és oda csak 1 lyukat.

#füllövetés #szeretitek vagy nem?
2017. ápr. 12. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! En nem lovettem, hanem szurattam, cimpaba es felulre a porcba is es nem fajt, bar utana volt hogy begyulladt, a felsot mar inkabb nem is hasznalom.
2017. ápr. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
Általában igen, bár attól függ mivel lövik. A legtöbbször darts nyíllal, szögbelövővel, smith & wesson performance center .44 magnum model 629-el vagy macmillan tac-50-el szokták, ezek általában fájnak, de van hogy előbb belehalsz, mint hogy a fájdalom tudatosulna. Aztán olcsó helyeken varrógéppel lyukasztanak, vagy régi kiselejtezett jegylyukasztókkal, ezek (talán?) kevésbé fájdalmasak, főleg, ha előtte bedrogoznak heroinnal.
2017. ápr. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Cimpába nekem belövőpisztollyal tették be, nem volt komoly. Utána picit kellemetlen volt, de ez max 2-3 nap. Akkor gáz, ha eltrafálnak valami idegvégződést, akkor tovább marad gyulladt, de az is túlélhető.
2017. ápr. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Porcba nem lovettem, de a tobbi (osszesen 4-et lovettem felnott koromban) nem fajt egyaltalan. Amikor kilovik, akkor erzel egy pillanatra valamit, de utana semmi.
2017. ápr. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne lövess! Szúrj! Imádom és kicsit se fájt. 3 helix és 4 fülbevaló tulajdonosa (lesz még).
2017. ápr. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szurass porcba mindenképp, mindenki aki benne van a piercing témában elmondta nekem hogy ha elbaltázzák a lövést el is törhet a porc és hülye alakú lesz a füled. A szúrás nem vészes, egy pillanatig fáj de gondolj bele utána soha többet nem fog, megér egy másodpercet hogy életed végéig lesz egy szuper piercinged?
2017. ápr. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :*
2017. ápr. 13. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!