Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Higyan tudnam leszedni? SOS

Higyan tudnam leszedni? SOS

Figyelt kérdés
Ma voltam kozmetikusnal eloszor eletmeben es mivel falun lakok itt mas a "divst" altalaban vekonyra szedett feketere festett szemoldoke van itt mindenkinek (sotetbarna, fekete hajjal) es a kozmetikus befestette nekem feketere a szoke hajamhoz es nagyon nem all jol plusz nem a format festette be hanem tovabbrajzolta mert szerinte nem volt eleg hosszu. En mondtam neki hogy ilyen vilagos barnasat szeretnek es ne szedje vekonyra de azt mondta hogy szerinte ugy nem jo es megcsinalta ilyen furcsara. Meg en igy "kockara" rajzolom az elejet es befestette nekem ilyen fura kur alakura, most kb olyan mint egy hosszitott vesszo. Hogyan tudnam leszedni? Valaki segitsen en igy nem tudok iskolaba menni

2017. ápr. 14. 14:13
 1/2 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem odairni hogy a szemoldokom alatti bor lett fekete, de nekem ezt ma le kell szednem.
2017. ápr. 14. 14:15
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha krémmel csinálta akkor lehet, hogy tartós szemöldök fetsés, ami pár nap alatt lejön a bőrről. Én is ezt a módzsert alkalmazom, de fontos, hogy még a fekete hajúaknak sem szoktak feketét csinálni, egy kozmetikusnak ezt tudnia kellene.

Idővel a nagyrésze lekopik, de eltudsz menni már kozmeikushoz aki kiszőkíti vagy valami mást kezd vele, de ők áltlaában kitudják javítani.

Ha nekem kicsit furcsa formája lesz a bőrömön akkor este 4-szer (csak a szemöldökömet!) megmosom és másnap reggel egyszer és akkor nagyon szépen lekopik.

Fontos, hogy ne a többiek után menj és beállj a sorba mert, hogy "itt mindenkinek ilyen". Te nem vagy mindenki. Neked más áll jól, más színben és ezt nyugodtan megmondhatod a kozmetikusnak is.

Remélem rendbe jön. ;)

2017. ápr. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!