Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nehéz használni egy szoligépet?

Nehéz használni egy szoligépet?

Figyelt kérdés

Még sosem voltam szoliban és bár úgyis segíteni fognak, de azért aki volt már az eltudná mondani, hogy zajlik az egész?


Nekem kell beállítanom, az időt vagy azt kintről vezérlik?


2017. ápr. 15. 20:13
 1/4 A kérdező kommentje:
Pl a Kiwi szoli?
2017. ápr. 15. 20:38
 2/4 anonim ***** válasza:

ahol én voltam, ott kint beállítják az időt és vagy te indítod a start gombbal vagy megbeszélitek, hogy 5 perc múlva indítja. vannak olyan gépek is, ahol lehet a ventilátort is állítani.


ha fekvőbe mész, akkor a feneked alá tegyél pólót és félidőben forogj. Én először nem így csináltam és jól megégtem.

2017. ápr. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 Milyen szoliban jártál?:)
2017. ápr. 15. 21:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Magadnak megnyomod a start gombot indításkor, de általában 5 percet szoktak adni az előkészületekre, és 5 perc után automatikusan indul a gép. Az időt a szoliban dolgozók állítják be kintről. A gépeken lehet szabályozni a ventillátor erősségét, külön a testre és külön a fejre irányulót. Én általában majdnem maxra állítom, mert nagyon szokott rólam folyni a víz. Van olyan szoli amiben vízpermet is van. Nem tudom máshol mi a tapasztalat, de nálunk általában ez a funkció nem szokott működni. Az arcbarnítót is lehet általában állîtani. Én azt úgy szoktam, hogy ha mondjuk 8 percig vagyok bent, akkor 4 percet maxon, 4 percet meg a legkisebben, mert az arc gyorsabban barnul, mint a test. Én a fekvőt jobban kedvelem. Én nem szoktam benne forgolódni, nem égek meg emiatt, szép színem van, de úgyis ezt majd kitapasztalod magadnak, ha már voltál egy pár alkalmat. Én 2x6 perccel kezdtem, aztán 1x7 majd 2x8 és utána 1 perccel növeltem amíg 10-ig elértem. Ezt is majd magadnak kitapasztalod, hogy mennyi idő után emeld a perceket. Ha nem égtél meg 6 perc után, vagy max minimálisan feszül a bőröd, akkor emelhetsz 1 perccel.
2017. ápr. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!