Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » H&M-es farmernál mit jelent...

H&M-es farmernál mit jelent pontosan a 28/32 méretezés? A 28-as szám ki van emelve vastagon, de akkor a 32 az mit jelent?

Figyelt kérdés
Volt egy 28/30-as meg egy 28/32-es gatya. De gőzöm sincs, hogy mi a különbség.
2017. ápr. 15. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
28_as méretű de 32 méretig van szabva ez a ruha darab . Szerintem ezt jelenti. Nekem is ez van . Fiú vagyok de nekem úgy van hogy a 32 van vastaggal kiemelve és s 28 az nincs.
2017. ápr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok benne biztos, de én ezt másképp ismerem. A 28 az a derék, vagy csípőbőség (attól függ, milyen fazon), inchben mérve. A 32 pedig a belső lábhossz, szintén inchben. Szóval ha a centiben mért adataidat leosztod 2,54-el, akkor megkapod a helyes farmerméretedet.
2017. ápr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Így van, 28 a szélessége, és a 32-es picit hosszabb mint a 30-as.

Mondjuk nekem így centire még sose jött ki, ahogy az előző írja, pl a 30-as nadrágom csak 70 centi belül.

2017. ápr. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És mennyivel hosszabb kb hány centivel?
2017. ápr. 16. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!