Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jól néz ki ha nagyon látszik...

Jól néz ki ha nagyon látszik a kulcscsontunk?

Figyelt kérdés
Nekem látszik, de még jobban szeretném ha látszana.

#jobb #látható #látszana
2017. ápr. 16. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
En kulcscsont buzï vagyok( elnezest a kifejezesert), szoval szerintem minel jobban latszik, annal szebb:D
2017. ápr. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon látszik, de én magamon nem szeretem! :D
2017. ápr. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem részben genetika részben pedig vékonyság kérdése. Minél kevesebb a zsír rajtad annál jobban látszik. De láttam már olyat aki nagyon vékony volt és mégsem állt ki neki annyira. Nekem nagyon kiáll aminek örülök mert én is imádom más lányokon, szerintem nagyon szép
2017. ápr. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metionin ***** válasza:
Ha nagyon létszik, szerintem az már nem szép. Nekem is ilyen, mert sovány vagyok de sohasem tartottam ezt valami szexepilnek. Mondjuk lehet hogy azért, mert a soványságom következményét látom benne és tudat alatt az zavar, hogy szeretnék kevésbé csonti lenni.
2017. ápr. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem minden esetben szép.

Van egy barátnőm, neki látszik, de olyan érzést kelt, mintha pl beteg lenne és lefogyott volna, azért látszik. Pedig nem igy van. Kifejezetten csúnya.

Viszont van lány, akin szép.

2017. ápr. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezetten fetisizálom a kiálló kulcscsontokat.
2017. ápr. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!