Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van olyan akinek a tizenéves...

Van olyan akinek a tizenéves korában kerek, nagyon pufi arca volt (ennek ellenére vékony volt)? Esetleg az évek múlásával "lement" egy kicsit/nagyon belőle?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 17. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha valakinek alapbol kerek arca van, akkor az fogyhat barmennyit, kerek lesz. Max beesik az arca es ugy fog kinezni, mint aki mindjart meghal
2017. ápr. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen,de a babaháj az eltűnhet
2017. ápr. 17. 14:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem világ életembe pufi arcom volt. Most 18 éves vagyok, pár éve, kb mikor 15 voltam akkor nehezebb voltam pár kilóval. Hogy leadtam azt a pár kilót az arcom is vékonyabb lett de még mindig pufi, de mindenki azt mondja hogy cuki, szóval megbarátkoztam vele. És vékonyabb vagyok az átlagnál, de nem vagyok nagyon gebe, szóval szerintem nem nagyon fog már változni az arcom.
2017. ápr. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hé kérdező! Valószínűleg a női nemi hormonoktol kerek az arcod. Ha csaj vagy ne bánd, az nagyon szexis ám :P


Igen,tudom a modellek fiús arcúak,de (férfi szemmel) nem is szépek!!

2017. ápr. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem a kerek arccal nincs bajom, csak a babahájjal, ami rajta van.
2017. ápr. 18. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!