Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Nálatok mennyire kizáró...

Fiúk! Nálatok mennyire kizáró ok, ha egy lánynak sötét karikák húzódnak a szemei alatt?

Figyelt kérdés
Akármennyit alszom, akármit próbálok csinálni ellene, mindig karikás a szemem. Anyukám mondta, hogy neki is ilyen volt, meg a nagyimnak is, szóval örökletes a dolog. Hiába próbálom elfedni korrektorral, még úgy is látszik, és nagyon zavar. Arra lennék kíváncsi, hogy ezt csak én reagálom túl, vagy tényleg nagyon zavaró tud lenni? Ettől még gondolhatnak szépnek, vagy nagyon sokat ront a külsőn?

2017. ápr. 20. 14:12
 1/6 opened paradise ***** válasza:
67%

Egyáltalán nem.


Amúgy azt szokták mondani,hogyha a szem alatt vörös,akkor gyulladás van a szervezetben,ha sötét,akkor meg folyadék hiány.

2017. ápr. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Rendben, köszi a választ :)

Amúgy nem hiszem, hogy folyadékhiány, mert amikor iszom rendesen, akkor is ilyen

2017. ápr. 20. 20:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem.

De nem az alváshiány miatt van. Leginkább pont ellenkezőleg, illetve nem ritka, hogy egyszerűen vékonyabb ott a bőröd, mint az átlagos embernek. ;)

2017. ápr. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A vékonyabb bőr lehetséges :D Köszi a választ :)
2017. ápr. 23. 14:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Szívesen. :)

Exemnek is olyan volt (anyai ágon kapta), és nem igazán zavart. Az igen, hogy folyton rinyált miatta, és még otthon is sminkelve járkált.

2017. ápr. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:DDD Én nem szoktam rinyálni miatta, csak amikor tükörbe nézek megállapítom magamban, hogy jó rondák a karikák a szemem alatt, és hogy azok nélkül egész szép lennék :D Plusz itthonra tök fölöslegesnek tartom a sminket. Még amikor kimozdulok akkor is csak korrektort meg szempillaspirált használok. Bőven elég.
2017. ápr. 23. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!