Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » FONTOS! Meg lehet nézni...

FONTOS! Meg lehet nézni valahol, hogy milyen arcformához milyen szemöldökforma áll jól?

Figyelt kérdés

Ki szeretném tetováltatni a szemöldököm.

Lehet,hogy a kozmetikus is tudni fogja,hogy milyen áll jól,de én előtte még többet szeretnék tudni erről a dologról.

Szóval milyen arcformához milyen forma áll jól?

Vagy ehhez az egyéni adottságok is fontosak?Gondolok itt színekre meg ilyesmikre!


Előre is köszi a válaszokat!

Üdv!


2010. máj. 14. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugye tudod hogy kinek a pap kinek a papné :)

Nem lehet egyértelműen kijelenteni hogy az ilyen arcuaknak az ilyen szemöldök mindenki szerint jól áll

2010. máj. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szemöldöktetováláshoz én csak annyit tudok tanácsolni, h. az eredeti formától ne térjetek nagyon el! nekem is meg volt csinálva (de már felszívódott), a természetes szemöldököm ívén.

az viszont nem szép, ha akár színben, akár formában nagyon más, mert természetellenes.


sok sikert, jó tetoválást!

2010. máj. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tetoválásnál se szabad a saját zemöldököd vonalától eltérni mert akkor állati ronda lesz
2010. máj. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen,mindenképp valami természeteset szeretnék.

Csak az a baj,hogy már azt sem tudom,hogy milyen az igazi szemöldököm,mert nagyon elrontottam.

Se íve,se eleje se vége nincs,szóval elég borzalmas,de már nem nő vissza.

Én pedig szeretném ha hosszabb lenne és íve is lenne,mert ez így már nagyon csúnya!

Köszönök minden választ!

Üdv!

2010. máj. 14. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!