Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Bindi Irwin szamomra a tokelet...

Bindi Irwin szamomra a tokeletes no! Velemenyek?

Figyelt kérdés

[link]


Nincs tokeletes alakja, mégis a kisugarzasaval nalam veri az osszes hulye libat.

Mindig mosolyog, van hobbija, nem a kulseje a mindene, ertelmes dolgokkal foglalkozik, természetes,ritkan sminkel, gyonyoru, szexi, es még kedves, okos, intelligens no is. Egy igazi érték.

Elso ranezesre talan nem egy tipikos bombazo, de minel tobbszor nezem, annal szexibbnek tartom a kisugarzasat

Fokent ferfiak velemenyet varom.



2017. ápr. 22. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem is gyönyörű nő, nem kell mindenkinek pálcika vékonynak lennie. az arca nagyon szép, és olyan nőies :)
2017. ápr. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mondani, hogy a korotok es nemetek is erdekel:)
2017. ápr. 22. 13:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ízlésed van, üdítő olyanokkal találkozni akinek nem a tucatlibák tetszenek hanem a karakteresebb nők. 22/N
2017. ápr. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is szép:)

(De amúgy ha valaki vékony, akkor tucat és hülye??:O)

2017. ápr. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem, dehogy is :D

Én ezzel csak arra céloztam, hogy vannak olyan lanyok, akiknek a szemelyiseguk tobbet er a legbombabb alaknal.

Es ez a lany tenyleg szep, de leginkabb nem a szepsege miatt jon be, hanem a szemelyisege miatt, meg hogy ilyen eletvidam

2017. ápr. 22. 17:37
 6/6 anonim ***** válasza:
#4-es, én sem az alakjára értettem a tucatos dolgot :)
2017. ápr. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!