Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen évszak típus vagyok...

Milyen évszak típus vagyok szerintetek?

Figyelt kérdés
A hajam sötétbarna, némi vöröses fénnyel. A szemem szintén, a bőröm sápadt, sárgás-pirosas, zöld és lila vénákkal. Az ezüst ékszerek jobban állnak. A fekete/fehér néha nagyon jól mutat, néha viszont pont ellenkezőleg. Ezenkívül, amit észrevettem: a szürke, a kék legtöbb árnyalata, a rózsaszínes/barackos pasztell, semleges föld színek, mustársárga, visszafogott bordó, ami előnyös. De a lila, a citromsárga, a narancs, a piros, a világoszöld, a türkiz és a sötétbarna az borzasztóan rossz. Ezek alapján, még azt sem tudom eldönteni, hogy hideg vagy meleg tónusú lennék. Abban biztos vagyok, hogy nem Tavasz, de nem tudom eldönteni, hogy Tél, Nyár vagy Ősz (vagy ezeknek valamilyen keveréke).
2017. ápr. 22. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ősz.
2017. ápr. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sötét ôsz
2017. ápr. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

így nem lehet megállapítani!

Majdnem minden évszakhoz illik minden szín, csak a színek más más tónusa, árnyalata.

De ha az ezüst áll jól meg a kék, szürke, akkor hideg típús lehetsz (mert ez a 2 szín ami általában csak a hidegekhez illik, meg a sarga arany ami meg a meleghez, de itt is van a pasztel sarga ami a hideghez is illik)

Szal sztem hideg lehetsz, hideg az a tél és a nyár, a tel nem lehet mert akkor a nagyon éllénk színek allnának jól nem a pasztelek.

Szal marad a nyár (ez a magyarok többsége) de itt ia van 3 különböző....


max ha megis meleg lennél, de akkor az arany illene hozzád, meg a barna, es nem a szürke ezüst, akkor abból is csak max az ősz mert a tavaszhoz szintén az erősebb élenkebb színek passzolnanak.

2017. jún. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Stílusmentor.hu ;)
2017. jún. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!