Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért faj? Ez normális?

Miért faj? Ez normális?

Figyelt kérdés

Kedden lett lőve a fülem(3.lyuk)

Csütörtökre már teljesen jó volt

Közben persze kentem tetrannal, es forgattam

De az elmúlt 2 napban nagyon érzékeny lett

Ez normális?

Mit tegyek?


2017. ápr. 23. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:

1 nem lövetünk fülbevalót

2 octenisepttel fertőtleníteni kéne, mert be van gyulladva

2017. ápr. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Miért is nem lövetünk?

Ha én akarok, és szüleim is megengedik akkor de...

2017. ápr. 24. 06:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyuszika, nem arról van szó, hogy anyu és apu megengedi-e, hanem, hogy jó nagy marhaság lövetni, belőnek egy tompa végű vackot nagy segességgel, szétroncsolja a környező szőveteket, hosszabbés fájdalmasabb a gyógyulás

Szúratni kell piercerrel, aki egy hegyes, erre alkalmas, steril tűvel készít lyukat, minimális szövetsérüléssel.

2017. ápr. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Már kismillióan túlélték

Ugyhogy annyira nem érdekel a ti véleményetek😉

2017. ápr. 24. 16:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Ó dehogynem, nekem is 4 lyuk van egy fülemen, abból 3 a porcban és nagyon is szép. Normális, hogy fáj. Nekem 1 év kellett a tünetmentességhez. Mármint nem fájt folyamatosan egy évig, de volt, hogy sokáig feküdtem rajta és utána fájt. Tenni nagyon nem tudsz semmit, csak elviselni, elvégre a szépségért meg kell szenvedni !:D
2017. ápr. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!