Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az emberek többsége miért...

Az emberek többsége miért akarja azt éreztetni az átlagnál alacsonyabb, esetleg testesebb nőkkel, hogy ne érezzék magukat nőiesnek, ne legyen önbizalmuk?

Figyelt kérdés

Nem értem miért van ez így.

Alacsony nő vagyok. Öltözködésben szeretem a komolyabb, elegánsabb de szexi vonalat követni.

Mégis rengetegszer érzem azt, hogy a többi ember nem épít, nem dicsér, hanem "Ne örülj annyira a pofádnak, így is csak egy béna alacsony idióta vagy!" jellegű beszólásokat kapok. Persze nem ennyire durván, de nagyon rosszul esik, hogy úgy érzem, akárhogy öltözködöm, akárhogy sminkelés magam, nem ezek fognak szembetűnni nekik, hanem a magasságom.

Még nem is az a tipikus kislányos csaj vagyok, akin tényleg nincs mit fogni, és csak a "cuki" jelző illik rám. Homokóra alkatú vagyok, karcsú a derekam, mellben extrém módon erős vagyok (E).

Tizenéves csitrik ugatnak utánam, hogy nem hiszik el, hogy annyi éves vagyok amennyi, csak mert nincs ocsmány lópofám, túl bájos és lágy vonású arcom van, akár egy porcelánbabának.

De azok, akik ma "jó csajnak" tartják magukat, még csak nem is nőiesek.

Miért nem lehet mindenkinek megadni az őt megillető tiszteletet?



2017. ápr. 27. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet h ezt inkább te meséled be magadnak? Én is alacsony vagyok és nem nadszalvekony, de még sosem mondtak ilyet nekem...
2017. ápr. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

"Tizenéves csitrik..." "...nincs ocsmány lópofám, túl bájos és lágy vonású arcom van, akár egy porcelánbabának.

De azok, akik ma "jó csajnak" tartják magukat, még csak nem is nőiesek."

Bocsánat, nem szeretnék bunkónak vagy kioktatónak tűnni, de alacsony, "tizenéves csitri"-ként még soha nem tapasztaltam ilyet... Sőt az "ocsmány lópofájúak" sem kezelnek másképp mint azt aki nálam magasabb... Viszont ha nekem lenne "túl bájos és lágy vonású arcom, mint egy porcelánbabának" én csak örülnék... ja, és még soha nem kiabáltak ilyenért utánam, de lehet én csinálok valamit rosszul...

2017. ápr. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Huh, te nagyon frusztrál lehetsz. Ne foglalkozz ennyire sokat magaddal, beteges vagy. Életemben nem szóltak be nekem ilyeneket.. :D
2017. ápr. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha kimegy emberek közé az ember, többnyire lenéző, öntelt, befelé fordulókkal találkozik.

Aki más mint ő, azt eleve megvetik, a tiniknél gyakoribb, de felnőttek jó része is alapból utálja a másikat.

2017. ápr. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
mert nyomorult az eletuk! szard le oket en ugyanezt teszem nem kell veluk foglalkozni ilyenekkel pf
2017. ápr. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

kedves kérdező, ne haragudj, de szerintem nem a külsőddel és az öltözködéseddel, stílusoddal van a baj, hanem inkább belül, az önbizalmaddal.


Én imádom az alacsnyabb lányokat, különösen, ha van rajtuk mit fogni, a babaarc meg plusz bónusz lehet, szívesen néznék rólad egy képet...


annyira kár, hogy így meg vagy keseredve, és ilyen apróságok ennyire kibillentenek a lelki egyensúlyodból. nem tudom, hogy nem lenne-e érdemes mélyen magadba nézni, hogy mi lehet az oka ennek az önbizalomhiánynak, megkeseredettségnek, még talán szakember segítségével is?

minden jót!

2017. ápr. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

Pontosan milyen magas vagy? Mert ha azt mondod 160 cm eldobom a billentyűzetet...

Egy picit változtass ezen a negativitáson, mert egy idő után a kisugárzásod is átveszi a frusztrált önbizalomhiányos nő képét.

Hallod annyi frusztrált nőt látok reggelente, hogy ihajj. Történetesen pesti vagyok, de speciális szellemi munkakörben dolgozok ( növényekkel). Emiatt ha terepre megyünk néha szakadtabban kelek át a városon, ha laborba megyek akkor csinosabban. Azt már megszoktam, hogy minden kedves kishölgy a cipőmtől a fejemig fintorogva végigmér (bakancs, farmer, átlag túra cucc ha kimegyünk- tiszta ruhában vagyok mindig)- ha csinosabban öltözöm, pl magasabb sarkú cipő, vagy divatos öltözék- fellöknek mikor elhaladnak mellettem. Pl. Rengeteg hely van a metró peronon, félre is húzodok várom a metrót - erre hogy hogy nem, őfelsége bárónőnek éppen ott kell elhaladni, ahol a falnak támaszkodva állok és kilöknie a könyvet a kezemből. Vagy csak fellökni a járdán utcán bárhol.

Szóval elegem van az ilyen nőkből, a külső nagyon nem minden... de úgy látszik vannak olyanok akik reggeltől estig magukkal vannak elfoglalva és a környezetükben lévő "vetélytársakat" méregetik.

2017. ápr. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

hakülönbözöl, sose tisztelnek majd. ezt jegyezdmeg. nagyon. és sz*rd le. érezd jól magad, szerintem biztos csini vagy. egyébként meg irigyelhetnek is, hogy milyen jól kihozod az adottságaid ellenére (alacsonyság pl) a maxot magadból.... az ember nem dicsér, ha mégis, akkor féltékenységből vagy formalításból vagy gúnyból... őszintén.... sose.

23L

2017. máj. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Amilyen az adjonisten olyan a fogadjisten.
2017. júl. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!