Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Akik már rendeltek a Wish...

Akik már rendeltek a Wish nevű oldalról szérumot arcra vagy esetleg smink ecseteket beváltak?

Figyelt kérdés
Nézegettem és megtetszett pár dolog például egy szérum arcra ami csiga nyálkát tartalmaz de tartok tőle hogy kipattognák nemtudom milyen minőségű stb.

2017. ápr. 28. 11:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Barátnőm vett már onnan valami fekete cuccot amit az arcára ken majd leszedi a mitteszereit. Nem tette azt a látványt mint a bemutató képeken, de az arca mondjuk sokkal simább lett tőle és lehetett látni hogy a nagyon apró pattanásokat, pihéket leszedte, és a krémtől nem lett semmi baja pedig érzékeny bőre van. Rendelt még valami sminkcuccot pár hónapja de arra sem panaszkodik.


Amit tudok az oldalról az az hogy ruhát nem nagyon érdemes onnan rendelni mert elég silányak meg a méretezés az ami nem túl megbízható. Én csak tárgyakat, telefontokot meg egyéb apróságokat rendeltem pár száz forintokért azokkal semmi baj nincs.

2017. ápr. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!