Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Honnan tudnék régi női magazin...

Honnan tudnék régi női magazinokat összegyűjteni egy autista lánynak? (Joy, Glamour stb. )

Figyelt kérdés
Egy terápiás csoportban dolgozom, ahol a lánynak az adja a biztonságot, hogy magazin van a kezében és mindig lapozza. Szeretne kétnaponta új divatújságot nézegetni, de megvásárolni őket nincs lehetőség. Bármilyen tippet hálásan fogadok, honnan lehetne őket beszerezni. Köszönom!

2017. máj. 3. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ahol tanulok suli mellett van egy ujsagos, es a holgy aki ott dolgozik a lejart lapokat sokszor oda adja a sulinknak ingyen!

Szerintem probalkozz be egy ujsagosnal vagy vannak ilyen gyujtokontenerek. Nem tudom hogy ahol elsz ott van-e de a mi kis varosunkban van, altalanos iskolai hulladekgyujteskor sokszor loptuk ki belole.

2017. máj. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

bakker, ha két hete írod, akkor tudtam volna adni egy csomót, egy egész doboznyit dobtam a papírgyűjtőbe


esetleg szelektív gyűjtőkhöz írd ki, hogy a kuka mellé tegye vagy hívjon fel!

2017. máj. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nézz szét neten, szoktak árulni gyűjteményeket kisebb összegekért. Vagy www.adjkiraly.hu és hasonló oldalakra is kiírhatod.
2017. máj. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Facebook csoport: Budapest Minden ingyen, biztosan sokan tudnak felajánlani:)
2017. máj. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De jó ötletek! Köszönöm mindenkinek. Egyéb tippeket is szívesen veszek, ha felmerülne még. A lány 17 éves, és már egy lakóotthonban él, aminek a terápiás csoportjában dolgozom. Az újságok, amiket írtam kisméretűek, és magasabb oldalszámúak. A kisméret kedvelése abból fakad, hogy értelmi szintje megrekedt és mint a kisgyerekek, a kisebb felületeket tudja feldolgozni. Megnyugtatja nemcsak az, hogy nézegeti és a kezében tartja a magazint, hanem a lapozás zaja is. Viszont a család nincs olyan anyagi szinten, hogy ezeket az újságokat megvásárolhatná. Mindenkinek köszönöm a segítséget!
2017. máj. 6. 18:43
 6/6 anonim válasza:
Szia! Ha meg aktuális, akkor nekem lenne kb. 20-30 db Glamour (és egyéb hasonló) magazinom az előző pár évből, amitől szeretnék megszabadulni. Kidobni nem szerettem volna, pénzt sem kérek érte természetesen, csak szeretném ha valaki még hasznát venné ezeknek/örülne neki. Budapesten belül át tudnám adni bármikor. :)
2017. dec. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!