Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Bizsu ékszerbe is lehet...

Bizsu ékszerbe is lehet gravíroztatni?

Figyelt kérdés

Ugyse hordáná napi szinten, így feleslegesnek tartom az ezüstöt, viszont mindenképp ékszert szeretnék neki adni, ami gravírozva van.


Ha lehet, akkor kb mennyibe kerül a betű darabja? Mennyire tartós bizsuban?



2017. máj. 9. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem szereti az ékszereket, ne azt vegyél neki, de ha mégis, akkor legalább ne sajnáld az ajándék minőségére a pénzt. Egyébként hogyne lehetne, csak értelmét nem igazán látom...
2017. máj. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ezüst árban kb ugyanott van mint a bizsu.
2017. máj. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát utolsó azért ez erős túlzás.

Vegyél orvosi fémet abba lehet graviroztatni nem szineződik el mint a bizsu de az van olyan árba mint a bizsu. Én is azt vettem mert abba szépen lehet graviroztatni olyan mintha ezüst lenne. A bizsuba meg ha graviroztatsz a betűk ugye réz színűek lesznek.

2017. máj. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát aliexpressen régóta nézeget egy karkötő tipust (love bracelet, vagy vmi hasonló). Ez olyan amit csavarhuzó félével lehet feltenni. Eleve nem olcsó dolog :D Még ott is 8 euró alatt egy sincs. Akkor boltban vajon mennyi lenne...


Amúgy az nem gond h más szinűek a betűk :)

De ezüstöt nem igazán akartam neki venni, mert igazából ez jelképesség. :D Szóval egy karkötő van amit mindig hord, azt nem cseréli le

2017. máj. 10. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!