Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fogfehérítésre csak a faszén jó?

Fogfehérítésre csak a faszén jó?

Figyelt kérdés
vagy egyáltalán milyen féle szenek vannak? nekem itthon egy kis eredetileg ételfestéknek kitalált "aktív szén" feliratú dobozkám van, de igazából nem nagyon használ...ötlet?

2017. máj. 12. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Nem jo ra semmilyen szen. Az orvosi hidrogenperoxid amit feheriteshez hasznalnak, sem hasznal mindenkinek.
2017. máj. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Csak az aktív szén fehéríti a fogakat. De ne várj hollywoodi mosolyt. Ha bárki hófehér mosolyt csinálhatna szénnel pár száz forintért, akkor ki fizetne érte sok pénzt a fogorvosnál? Nekem egy kicsit használt, plusz megszünteti a szájszagot és teljesen eltávolítja a lepedéket.
2017. máj. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és akkor azok a drága carboncoco vagy milyen szenek? azok se használnak annyira? az valami bambuszos téma, arról ugye ezer hirdetés van meg áradoznak róla, hogy milyen jó...oké nem hiszem hogy 1 használattól hófehér lesz, de csak használ ha sokat használod nem? :(
2017. máj. 12. 17:45
 4/7 anonim ***** válasza:
18%
Van a fogfehérítésre is jó fogkrém, amelyikre ráírják, hogy plusz white, amúgy azok állítólag nem tesznek jót v leszedik a zománcot?, nemtom; meg láttam ilyen cigizés utáni izét, amiben fehér festék van talán picit rányomod a fogadra és fehér marad én amúgy nem tudom ezeket; lehet amúgy hogy a fehérítésnél is csiszolják én arról már végképp nem tudok semmit. Meg lehet, hogy a fogorvosok tudnak még valami trükköt. Én tényleg nem értek hozzá.
2017. máj. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%
dentomin fogpor és a szódabikarbóna ezekre jó, az utóbbit csak heti egyszer használd
2017. máj. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
A carboncoco is mezei aktív szén jó marketinggel. A szenet több alkalommal kell használni. A bambuszos dologról nem hallottam, de nem hiszem, hogy túl hatásos lenne. Sokan mondják a sütőpor+citrom kombót. Na én attól nagyon intelek. Csak lemarja a fogzománcot, ki ne próbáld! Ha igazán szeretnél hófehér mosolyt, akkor spórolj össze egy kis pénzt, és menj el fogorvoshoz. Nem éri meg a fogak egészségével játszani. :)
2017. máj. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%
Jajj elírtam! :) Nem sütőpor, hanem szódabikarbóna.
2017. máj. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!