Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Egyéb kérdések

A kérdés

Cerruti 1881-et szeretnék rendelni, tudtok megbízható oldalt?

Ennek az összetevői között zöld bors, jázmin, levendula...található.A kremmániára is ez van feltöltve, és a dm-ben is szerintem ezt illatoztam meg, mert igen borsosnak hatott az illata. Viszont mindenhol csak olyan változatot találok, amiben vanília, rózsa, mimóza, kamilla és sok más van. Vagy simán cerruti 1881 néven, vagy pour Femme névvel. Egyébként melyik az eredeti, és melyik a későbbi kiadás?

Keress kérdéseket hasonló témában: parfüm

2017. máj. 12. 21:39  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Ez megbízható oldal lenne esetleg, van tapasztalata valakinek?

[link]

Idáig még csak itt találtam azt a változatot amit keresek.

# 1/3Időpont 2017. máj. 12. 23:04 Privát üzenet

notino.hu

Én innen szoktam rndelni :)

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2017. máj. 13. 11:02 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi szépen. Igen, én is onnan szoktam rendelni, de ott csak a kamillás változat van.

# 3/3Időpont 2017. máj. 13. 22:27 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Iofferről rendelt már valaki?
Ismeri valaki a myparfum.hu-t illetve az illatszerbolt.eu-t? Van valakinek tapasztalata velük kapcsolatban? (eredeti termék, megbízható. Stb. )
Valaki rendelt mar errol az oldalról cipőt? Mennyire megbízható?
Köldök piercinget szeretnék! Tudnátok olyan szalont javasolni ami megbízható, árakkal együtt? Ez lenne az első piercingem.
Az ioffer megbízható?
Ez az oldal megbízható?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!