Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Meg vagy elégedve a testeddel?...

Meg vagy elégedve a testeddel? Ha nem akkor miért?

Figyelt kérdés
2010. máj. 16. 19:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
de meg ám.Igaz az elég rossz hogy viszeres a lábam 21 évesen.De ez semmi...:Dnincs két fejem 4 lábam úgyhogy királyság.:)
2010. máj. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nem. Alacsony vagyok, duci, nőiesség 0, és a fejemet is szívesen lecserélném. Röviden ennyi.
2010. máj. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Leginkább az zavar hogy alacsony vagyok és a csajoknak ez nem igazán tetszik. De egyébként jól nézek ki:D
2010. máj. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

én nem vagyok

alacsony vagyok és nagy a seggem.(n)

2010. máj. 16. 19:16
 5/23 anonim ***** válasza:

nagyjából igen.

a magasságom pont jó,a hasam kicsi,viszont a lábaim egy kicsit vastagok,és a csípőm sem valami kicsi -.-

2010. máj. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

nem.

vastag a combom

2010. máj. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

csak magas a homlokom,de megoldottam a hajam megnövesztésével :D

15/F

2010. máj. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

sziasztok!


én mindennel meg vagyok elégedve a testemen,szerintem a koromhoz képest csinos vagyok,de egy dolog ami zavar,hogy a popsi és a combon szélén striáim vannak,,és ez olyan dolog hoyg erről nem tehetek ez genetika ,sosem voltam még kövér a combon mindig is vékony izmosabb volt,hirtelen megnyúltam és valószínű hogy attól szakadt meg,,meg mondják hoyg az egészségtelen kaja is közrejátszik a stria kialakulásában de azt se mondhatom hogy attól lenne hisz anya mindig egészséges kaját főzött főzik nekünk.EZ az ami engem zavar egy picit esztétikailag de nem most nem fogok világgá menni,ez van attól még felhúzok bikinit,mert anniyra nem látszik csak nagyon közelről és ha kifeszítem a bőrt.na értitek

20/L

2010. máj. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

*bocs

egészséges kaját főzött ,főz nekünk.EZ az ami engem zavar egy picit esztétikailag, de most nem fogok világgá menni,ez van,

2010. máj. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
Én nem vagyok megelégedve...173 cm vagyok és 57 kg,eddig 53 voltam..ha megint annyi lehetnék akkor jobb lenne a helyzet..
2010. máj. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!