Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A wishről rendeltem valamit...

A wishről rendeltem valamit már 4 napja de azt írja a bolt hogy még feldolgozás alatt áll. Meddig tart ez a feldolgozás?

Figyelt kérdés
2017. máj. 19. 22:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez még bőven belefér, bár jártam úgy hogy 2 hétig feldolgozás alatt volt egy termék és másnap ott figyelt a postaládámban, tehát egyes termékeknél a nyomon követés megbízhatatlan. Volt olyan rendelésem ahol 1 hét után adták postára és akkor egy nap alatt vagy hármat változott hogy most itt van, most a repülőn van, és olyan is volt hogy másnap már Törökországban volt a cucc, rá pár nappal később szólt a postásom hogy bedobott hozzám egy értesítőt, mert a csomag nem fér bele a postaládába és azt nem hozhatja ki, hanem nekem kell elmennem érte átvenni. Közben néztem a Wish-en még mindig Törökország volt írva a csomag honlétéről. Tehát ez a része nem nagyon megbízható, de a szállítási határidőt kell figyelned ami másfél két hónap is lehet, ha addig nem érkezik be, másnap jelzed.
2017. máj. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!