Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek? Őszinte válaszoka...

Szerintetek? Őszinte válaszokat kérek!

Figyelt kérdés
Szóval. Ti mikor kezdtetek először sminkelni és milyen termékekel? Mit szóltak hozzá a szüleid főként anyukád és a barátaid, osztálytársaid? Mikor érdeklődtetek először a smink iránt és mi volt az amit felkentetek magatokra? Mikortól lenne ideális sminkelni egy kamaszodó lánynak? A köv. Kérdés nem ide tartozik de hát itt ez az a hely ahol kérdezni kell! :D Mikor jött meg nektek, hol és vártátok már meséljétek el az egész történetet! Milyen a kamaszkor és a szüleitek, hogy kezelik? Köszönöm előre mindenkinek a válaszát! 12|

2017. máj. 26. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Helló,

Én még nem sminkelek, nem is vonz, max néha alapozót felteszek, de tényleg baromi ritkán, mert azt sem szeretem. Egyszerűen nem érdekel, időpocsékolásnak tartom és másokon is jobban szeretem a természetességet. Egyedül a sötét, különleges, matt rúzsok vonzanak, de azokat se biztos, hogy magamra kenném.

De amúgy már az alattam járó lányok is sminkelnek, szóval inkább nem mondok semmit és megbújok a sarokban. Nem tudom, mikortól lenne ideális, szerintem tök felesleges még ilyen fiatalon.

Mikor jött meg? Ú, asszem 2015. június 26. Borzasztó, várhatott volna még pár évet. Amúgy pont balatoni nyaralásom előtt, szóval nagyon örültem ám neki, gondolhatod.. De nem volt meg akkor még erősen, szóval túléltem, plusz három napig tartott csak, szóval fürödni is volt időm. :)

Rengeteg bajom van mellékesen a menstruációmmal, és olyankor és előtte borzasztó stresszes vagyok, kb. meg akarok halni, az alhasam szétmegy, minden véres lesz, olyankor átkozom, hogy nőnek születtem -meg úgy általában mindig, szóval ez mindegy.

A kamaszkor milyen? Bajos. A gyerekkort szerettem, a felnőttkort várom (nem mindig). A hangulatom ingadozik, néha csak meg akarok halni, sírok és szomorú vagyok, néha úgy érzem, vannak barátaim, néha nem (a barátok olyanok, mint a trambulinok. nekem sose volt, de jó mókának tűnnek). Sokszor egyszerűen mindenki idegesít amúgy, apukámmal jól kijövök és nagyon szeretem, anyukám már bajosabb, vele eléggé ellentétek vagyunk, mert ő borzasztó nőcis én meg borzasztó fiús vagyok, velük is jövök ki jobban, szeretek bratyizni meg a szép lányokról beszélgetni, a lányokkal meg a fiúkról beszélgetni, ilyen szempontból átlagosan nyomom (már amennyire). Neten van egy lány gangem, írói társaság és mind fantasztikusak, jövő nyárra tervezzük a találkozónkat.

Kicsit elkavarodtam, bocs. Szóval, a szüleim kb. jól kezelik a helyzetet, attól függetlenül, hogy anyukám próbál olyanra alakítani, amilyenre ő akar, én meg próbálok lázadni. Most épp a hajvágással vagyunk heves harcban, én rövidet akarok, ő meg nem akarja. Pech.

13/L

2017. máj. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Huhhh,nem emlekszem pontosan,de talan 12 evesen kezdtem sminkelni.Alapozo,korrektor,puder,szempillaspiral.Miss sporty es Alverde.Szulok nem nagyon orultek,de elfogadtak,mert tudtak h megfogom unni.Osztalytarsak nem nagyon fogalkoztak vele.Mar vagy 1 eve nem sminkelek.

Szinten 12 evesen jott eloszor.Otthon voltam anyummal mert szombat volt,epp ment volna anyum dolgozni,en meg furdeni,mikor eszrevettem h véres vagyok,lepcsohazban ment le anyum mikor utanna szoltam h jojjon vissza.Beszeltunk rola,tudtam mi az,de megijedtem,sirtam.Nem is ment el dolgozni,itthon maradt velem.Olyan fura,cikis volt mikor megtudta apum es a mama...

2017. máj. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
15/l
2017. máj. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia ,12 éves vagyok .

Tavaly sminkeltem ,idén is év elején ,de aztán abbahagytam.Igazabol csak szempilla spirál volt,abból is kevés ...

Amit használok , mert muszáj,az a korrekt+púder .


Nekem január 12-en jött meg ,idén .Elmentem WC-re és amikor kitöröltem ,véres volt.

Nagyon sok van ,kb. 1hetig szóval gyűlölöm

2017. máj. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja és otthon jött meg

A kamaszkor egész jó ,bár inkább lennék kisgyerek

2017. máj. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!