Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik évszaktípus...

Szerintetek melyik évszaktípusba tartozom?

Figyelt kérdés

Sosem tudtam magamról eldönteni, és úgy tudom, hogy még a négy alaptípuson belül is vannak kategóriák. Szóval tudnátok esetleg segíteni?

(A képen a hajam és a szemöldököm színe is természetes, a bőrömön nincs alapozó és filter sincs a képeken.)

[link]


2017. máj. 28. 19:40
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2017. máj. 28. 19:44
 2/12 anonim válasza:
100%
Azta, milyen szép vagy! :) Nekem a nyár jut eszembe rólad.
2017. máj. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg gyönyörű vagy :-)

Nekem is a nyár jut eszembe rólad, de talán még a tavasz is játszik

2017. máj. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Itt vannak az alkategóriák is:

[link]

2017. máj. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg világos nyár, a tavasz nagyon ritka. Ezt a bőröd árnyalata fogja eldönteni, ami képen nem látszik. A kezedhez, arcod elé tegyél valami meleg színű korallpiros vagy narancssárga holmit, ha sápaszt, akkor nyár, ha nem akkor tavasz. Én nyár típus vagyok, mindig úgy választok ruhát, hogy a kezemet az anyag mellé teszem. Ha sárgás, beteges színű mellette a bőröm, akkor sápaszt és nem jó. A nyárnak a hideg színek állnak jól, a tavasznak a világos meleg színek.
2017. máj. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én is mimdig a tavasz, és a nyár között vaciláltam. Se a piroson, se a hidegebb pasztel színeken nen látom azt, hogy nagyon sápasztana, egyszerűen nem tudom eldönteni. Többet hordok hideg színeket, általában jobban tetszik magamon, de ha pirosban vagyok azt például mindig dicsérni szokták... Bonyolult :D
2017. máj. 28. 21:02
 7/12 A kérdező kommentje:
*nem
2017. máj. 28. 21:06
 8/12 A kérdező kommentje:
És köszönöm mindenkinek, aki eddig válaszolt, nagyon aranyosak vagytok. :)
2017. máj. 28. 21:08
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha minden jól áll, miért fontos egyáltalán, hogy melyik kategória vagy? Ne skatulyázd be magad! :)
2017. máj. 29. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg, hogy az arany vagy az ezüst ékszerek passzolnak-e jobban hozzád. Ha az arany, akkor tavasz vagy, ha az ezüst, akkor nyár.

Amúgy szép színeid vannak. :)

2017. máj. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!