Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk mi az ami legjobban...

Fiúk mi az ami legjobban taszít és esetleg legjobban vonz egy kövér duci lányon?

Figyelt kérdés

2017. máj. 29. 19:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%

Először is a kövér és a duci szerintem nem ugyanaz.

A kövéren semmi sem vonz.

A ducin talán megfog a szép arca (már ha az van neki) de ez nem biztos, hogy elég lenne. És persze a személyisége. (ha annyira jófej)

Ami nagyon taszító, az a háj, a hurkák, az izzadás, a testszag, a zihálás.

2017. máj. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Én vonzónak találom a "kövér" lányokat is, le lehet fújjolni, így születtem, kész. Amitől különösen beindulok, az a has, comb, kar, és mell. Persze a legszexibb ezek mellett, ha azt látom, hogy szereti a testét a csaj.
2017. máj. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%

Most mivel kövér duci, nincs semmilyen logikai kapcsolatba téve, így megyek a kövérrel. Szerintem kb. kijelenthető, hogy ami taszító, az a háj mennyisége.


Vonzani nem vonz semmi. Mondhatnám, hogy a megkapó személyisége, de az kívülről nem látszik, okom meg nincs kideríteni. Plusz a puszta elhízás ténye is olyan személyiségjegyekre utal, amik nem vonzóak. Lustaság, igénytelenség.

2017. máj. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Betegség, depresszió, hajlam... Biztos csak lustaság lehet..
2017. máj. 29. 23:03
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Talán a hájas has vonz a legjobban szinte bármilyen méretbe
2017. máj. 30. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

Ami vonz:

Muvel imádom az extra duci lányokat ezért a szép kerek arc, hatalmas fenék, nagyon vastag combok, nagy has, 120-150+ kiló, és persze, hogy legyen magabiztos, szeresse a testét és azt hogy tetszik.


Ami taszít:

Ha nem tudja elfogadni magát, komplexusai vannak. Ez féltékenységhez, frusztrációhoz vezet.


Személyiségi jegyeket nem írok, mert az emberi értékek az alkattól függetlenek.


Meg szabad kérdezbi, hogy hány kg vagy?

2017. máj. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%

#4

Igen, az esetek döntő többségében az. Nagyon kevesen vannak azok, akik egyéb okok miatt nyomnak többet, mint amit a csontjaik és ízületeik elbír. Amíg az elhízások 95%-ának oka az életmód, addig nem adom meg az ártatlanság vélelmét. Különösen, mivel ez terhet ró az egészségügyi ellátórendszerre is, ami a nem elhízottakra is hatással van. Rengeteg cukorbetegség, szív és érrendszeri betegség, ízületi betegség a túlsúly következménye.

2017. máj. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A nagy kerek vonalai meg a húsos puncija.
2017. máj. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
67%

Nekem vonzó a nagyobb comb, fenék, kerek arc. Hogy nem roppan össze, ha megölelik. Ha szereti, jól érzi magát egy ducibb lánynál nincs szexibb.


Nem taszítónak mondanám, de ami miatt nem vonzó szerintem, ha izzadós a testsúlya miatt.

2017. máj. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Miután kijelentettem magamban, hogy nem fogok olyan nőt találni, aki hozzámvaló lenne, beiratkoztam egy nyelviskolába. 10 lány mellett 3 fiú járt. Rögtön osztályoztam (magamban) a lányokat, melyik mennyire tetszik.

Meglepetésemre ötöt elfogadtam volna feleségnek ilyen-olyan okból. Arra nincs garancia, hogy boldog lettem volna velük, sőt eléggé kétséges. A 6. volt a kövér lány az elfogadási listán. Nem mondanám szépnek sem, a személyisége viszont annyira pozitív volt, hogy erősen lehetséges, hogy boldog lesz a párja.

2017. máj. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!