Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, fiúk! Szerintetek...

Lányok, fiúk! Szerintetek melyik haj stílus a jobb? |kép|

Figyelt kérdés

Az ilyen rövid haj:


[link]


[link]


[link]


Vagy ez a hoszabb haj:


[link]


[link]


[link]



2017. jún. 1. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez annyira emberfüggő, nem lehet így konkrétan kijelenteni hogy melyik jobb. Van olyan akinek a rövid kifejezetten előnytelen, másnak meg pont hogy az áll jobban. Ez a tömött fufrus bubi meg eleve csak ázsiai lányokon szokott jól állni, európai embereken nagyon ritka ha előnyös az ilyen. Én személy szerint a hosszút szeretem magamon, egy időben nagyon tetszett a rövid haj aztán mikor levágattam alig vártam hogy megnőjön.
2017. jún. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindkettő tetszik.

Mindenkinek más áll jó.

És persze, az is számít, hogy milyen a hajad. Kevés, vékony szálú haj nem szép nagyon hosszan, de nagyon jó rövidebb frizurákat lehet belőle csinálni.

Vastag szálú, sok haj szép hosszúnak, viszont nagyon nehéz belőle jó rövidebb fazont vágatni.

2017. jún. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%

Nekem a hosszú tetszik jobban. Sokkal nőiesebb. És amúgy az első megrémít, mert egy csomó horrorfilm gonoszának van olyan haja :D

16/L

2017. jún. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!