Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miskolcon tudtok ajanlani jo...

Miskolcon tudtok ajanlani jo mukormost? Aki ugy csinal zseles kormot, hogy nem levegősödik fel?

Figyelt kérdés
2017. jún. 1. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Próbálj helyi csoportokban érdeklődni,vagy akár ismerősöktől.

Annyi biztos, hogy a szép és minőségi munkát meg kell fizetni.Akik ilyen 2-3-4 ezerért építenek,hát valószínű olyan is. Ezt nem bántásból írom nekik, de akik tényleg jól dolgoznak, azok el is kérik érte az árat.

Akár nagyobb körmös csoportokba is beléphetsz körmöst keresni, ott nagyobb oktatók is vannak,akik sokszor tudnak ajánlani jó szakembert. Meg meg kell nézni a munkáit.Ha van fent több kép,akár 8-9 hetes lenőtt körömről, hibátlan állapotban, akkor elég sanszos, hogy jól készíti elő.

2017. jún. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt. Facebook-on vannak ilyen kormos csoportok? Nem is tudtam. Az ar atlagos volt szerintem, kb. 5000 + diszites, szepek voltak a munkai, amiket lattak foton, valoban szep lett az enyem is, de par nap mulva fellevegosodott oldalrol mindegyik kormom... igy meg nagyon igenytelen es legszivesebben most 1 het utan leszedetnem az osszeset.

De en tudom, hogy azzal lett elrontva, hogy a zsele hozzaert a boromhoz, mindenfele tanfolyan nelkul is tudom, hogy egy kis rest kell

azert hagyni, hogy az anyag ne folyjon ra a borre, ezt egy kormos miert nem tudja??

Mar azon is gondolkoztam, hogy mivel van kezugyessegem itthon megprobalkozom a gellakkozassal.

2017. jún. 2. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!