Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ebay ruha rendelés?

Ebay ruha rendelés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék rendelni ebayrol

Mi a véleményetek az ottani dolgokról?

Szoba johet olyan hogy nem érkezik meg a rendelt cucc?

Vagy esetleg milyen a ruhák anyaga?

Es mennyi időn belül szállítják ki (Szeged)?

Koszi a válaszokat:)



2017. jún. 12. 06:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem éri meg onnan rendelni, elég silány a minőségük, azért olyan olcsó. Az Aliexpressen ugyanazok vannak kb, csak ott lehet róla képet posztolni, ha megérkezik, azokat érdemes megnézni. Sose úgy néz ki a kiküldött termék, mint a képen, hanem sokkal gagyibb, de ugyanez igaz az ékszerekre is, van, hogy nem is azt küldik el, ami a képen van, hanem egy hasonlót. Az anyagukat szerintem a leírásban fel szokták tüntetni. Amúgy olyan 1-2 hónap általában, míg megérkezik, de oda van írva a várható megérkezés.
2017. jún. 12. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Koszonom

Es esetleg tudnál olyan oldalt mondani ahol érdemes ?:)

2017. jún. 12. 06:26
 3/7 anonim ***** válasza:

Mostanában a plázás üzletek webshopjából szoktam rendelni az üzletbe, sokszor akciós dolgokat elég jó áron, amik a boltokban már elfogytak a készletről, vagy nincs a méretemben, így sokszor már láttam élőben a ruhát, mikor megrendeltem. Azt hiszem, ha nem vagy vele elégedett, vissza is lehet küldeni, és visszaadják az árát (vagy levárásolhatod, nem tudom, mert még mindennel elégedett voltam, de szerintem bolttól is függ).

Amúgy lehet Ebayen is ki lehet fogni jó dolgokat, de nekem szinte minden csalódás volt, amit ott vettem. Például egyszer vettem 2 dollárért egy műbőr táskát, ami a képen úgy nézett ki, mintha igazi bőr lenne, meg tényleg nagyon szép volt, aztán amit kiküldtek, azon már 10 méterről látszott, hogy ócska műbőr, meg jött szét a varrás a fülénél, ráadásul irdatlanul büdös volt, egyszer nem mentem ki vele az utcára. Amúgy minden megérkezett, szóval e részről megbízható, meg a pénzt is visszaadják elvileg, ha nem érkezik meg.

2017. jún. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszotokat!:)
2017. jún. 12. 07:22
 5/7 anonim ***** válasza:

Én már rendeltem ruhát ebayről, aliexpressről is, és NAGGGGYON LUTRI. Van olyan, hogy olyan kevés pénzért tök jó minőséget küldenek ki, de olyan is, és abból van a több sztem sajnos, hogy vackot (nem úgy néz ki, mint a képen, nem olyan a színe - ezt persze bekamuzzák, hogy monitorkülönbségek miatt van -, szar az anyaga).


Volt olyan, hogy nagyon finom pamut anyagból volt a ruha, amit kaptam, de olyan is, hogy a képen minőségi pamutos anyagnak tűnt, valóságban meg vmi tök átlátszó nejlon szar volt, kilátszott alóla minden, harisnyából jobb minőségűm, vastagabbam volt.


Lehet olyan, hogy nem érkezik meg (ez lehet a feladó hibája, hogy bekamuzza a feladást, aztán csal, lehet a csodás magyar posta hibája is), ilyenkor az ebay, ha időben szólsz, visszafizeti a pénzt. Amúgy a többéves pályafutásom alatt a rendelt cuccok arányát nézve elég ritka volt, hogy nem érkezett meg a cucc, amit rendeltem.


Nekem Bp-re 1 hét és 2 hónap között szállítják ki általában, az első és az utolsó tényleg végletes esetben (mármint az átlag hongkongi, kínai cuccokat... ha vmit mondjuk UK-ből, USA-ból rendelek, azt jóval gyorsabban).

2017. jún. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó pár ruhát rendeltem és igaz, hogy Aliexpressen "biztonságosabb" a visszaküldött képek miatt, de még ott is nagyon jól meg kell nézni azokat. Nálam egyszer volt arra példa ebayen hogy nem jött meg egy felső, visszautalták az árát. Máskor pedig teljesen máshogy nézett ki a póló mint a képeken (rossz anyaga volt és a minta is más volt), abból kettőt rendeltem aliról és mivel megérkezett ezért csak az egyik árát fizették vissza. Ezen a két eseten kívül az összes többi eredményes volt, szeretem az onnan rendelt ruhákat sőt ékszereket is. A szállítás időtartamát mindig kiírják, többnyire 2-8 hét.
2017. jún. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én rendszeresen rendelek, ruhát kb 4-5 alkalommal, de egyikkel sem volt gond. Az anyaguk is jó, nem silány. Persze ki lehet fogni rosszat is, de szerintem ennyiért egy próbát megér :)
2017. jún. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!