Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehet tágítani a cipőt?

Hogyan lehet tágítani a cipőt?

Figyelt kérdés
Ma vettem egy cipőt, ami nagyon tetszett, de csak 38-as méretben volt. Felpróbáltam ott is, nem volt kényelmetlen, csak egy kicsit nehezen jön fel a sarkamnál. Tágulhat még annyit, hogy könnyen feljöjjön vagy mit tehetnék vele?

2017. jún. 16. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért veszel meg eleve kisebb cipőt?


Fél-egy méretet nem fog tágulni, hiába próbálod és csak szét fogja törni a lábad.

2017. jún. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vedd fel a legvastagabb zoknid, majd bújj bele a cipőbe és melegítsd hajszárítóval 5-10 percig. Ha ez nem sikerül akkor zacskóba tegyél annyi vizet ami pont belefér a cipőbe de az se baj ha egy kicsit nagyobb és tedd a fagyasztóba néhány órára.
2017. jún. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mivel nyár van az a leghatékonyabb, ha engedsz a kádba vizet és beleállsz és közben sétálsz benne, legalább egy negyed órát. Amikor jól elázott, hagyod a lábadon megszáradni. Ha száradás közben újra szorítani kezd, akkor újra állj bele a vízbe. Közben akár vásárolni is elmehetsz, ezért jó, hogy nyár van.Így lesz a legkényelmesebb, utána akár egész nyáron hordhatod harisnya nélkül. Ha valami vízparti programra mész, akkor ott is megpróbálhatod ugyan ezt.


Más módszerrel is lehet nyújtani, de ez a legbiztosabb.


Milyen fazonú cipő, balerina, vagy magassarkú?

2017. jún. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Magamat ismerve a 39-es méret már nagynak számított volna, így is mertem megvenni a 38-ast.

Egyik sem, mert deszkás cipő. Soha nem voltam magassarkús lány :D

Nem tudom, hogy ezeket a fajtákat lehet-e valahogyan tágítani, vagy elképzelhető, hogy majd a hordása során tágul?

2017. jún. 17. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!