Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Megbízható parfüm rendelő...

Megbízható parfüm rendelő oldalt ismertek? Olyan válaszát várok aki már tapasztalt.

Figyelt kérdés
Olyan kellene ami megbízható, olcsóbb mint a bolti viszont bolti minőségű (eredeti) parfümöket árul. Nem szeretnék úgy járni h kicsivel olcsóbban megrendelem és teljesen más illatot kapok. Egészen pontosan Police to be king-et szeretnék. Boltban ez 8000 30 ml. De láttam már olyan oldalt ahol 6000 75 ml. Tehát megbízható olcsó viszont minőségi kellene. Előre is köszi.

2017. jún. 18. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
notino
2017. jún. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ez 100%, hogy eredeti.

2017. jún. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A notinon találtam Police To Be King tesztert 4990 forintért 125 ml. Azt írják a leírásban h ez teljesen ugyan az mint a rendes, csak ehhez nincs díszes doboz, meg lehet h kupak se. 5000 forintért tényleg ugyan azt kapom? Mert ennyiért akkor meg is rendelem. Nekem kell úgy is nem baj ha nincs doboz.
2017. jún. 18. 16:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Notinot én is tudom ajánlani, többször rendeltünk már onnan, mindig eredeti terméket kaptunk.
2017. jún. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
notino, parfumplaza, futarplaza
2017. jún. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A notino-n teszter parfüm is teljesen megegyezik az eredetivel? Vett már valaki?
2017. jún. 19. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!