Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mikor éri megváltani az olcsó...

Mikor éri megváltani az olcsó parfümről a drágább parfümökre?

Figyelt kérdés

Nagyon hülyèn hangozhat a kèrdèsem, de megpróbálom megmagyarázni.

Nekem eddig mindig csak pár ezres parfümeim voltak. Most megyek majd egyetemre(remèlem) ès nagyon tetszik egy drága(20ezres:/) parfüm illata. Ès szerintetek melyik korban a legkihasználhatóbb egy drága parfüm? Mert pl. általános iskolában elèg hülyèn nèzett volna ki, ha 20 ezres parfümmel fújtam volna magam. De èn mindig úgy gondoltam, h majd ha felnőtt leszek ès lesz elèg pènzem, de minek vonjam meg magamtól ha úgy szeretnèm ès van egy kis règóta fèlre tett pènzem?!



2017. jún. 18. 18:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Mikor èri meg váltani*
2017. jún. 18. 18:39
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem okoz nehézséget megvenni. Amióta dolgozom, azóta tudom rendszeresen megvenni. Korábban örültem, ha kaptam valamilyet ajándékba.
2017. jún. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor, ha gond van az olcsóbb minôségével, pl. pacsuli illata van, vagy nem elég tartós az illata. Én az utóbbi probléma miatt vettem drágábbat, mert bár az olcsóbnak is finom illata volt, de hamar elpárolgott.
2017. jún. 19. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sunshinedoll ***** válasza:

Hát, ha van rá pénzed, akkor. Én az első drágább parfümömet ajándékba kaptam szülinapomra, mikor talán másodéves voltam az egyetemen. Azóta én drágábbakat veszek, mert sokkal tartósabbak és jobban tetszenek nekem.

Ha jelenleg van rá pénzed, és szeretnéd, vedd meg nyugodtan. Nincs abban semmi rossz, ha az ember költ magára :)

2017. jún. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat :)

Akkor szerintem megveszem!:) viszont nem az iskolába járós parfümöm lesz az biztos:)

2017. jún. 19. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!