Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vélemények az ecipo.hu webshop...

Vélemények az ecipo.hu webshopról?

Figyelt kérdés

Sose rendeltem még az ecipo.hu oldalról, nagyon sok pozitív es negatív véleményt olvastam egyaránt. Egy adidas cipőt néztem ki, ami náluk lenne a legolcsóbb. Az oldalon azt irtják teljesen eredeti cipőket árul de 10.000rel olcsóbb a kinézett cipő igy elég gyanús.

Kérném azoknak véleményét akik rendeltek már onnan, valóban eredeti vagy kamu kínai az egész?

Egyébként ugy tudom az oldal a lengyel CCC magyarosított változata

Koszi előre is!:)



2017. jún. 18. 23:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Adidas superstart rendeltem onnan, rosegold árnyalatban. Imádom, úgy ahogy van. Látszik, hogy nem megragasztva lett a cipő, hanem varrva (ott a talprésznél). Csak pozitívat tudok mondani az oldalról. Pontos a kiszállítás, és kuponokat is kaptam, nameg egy ecipo.hu-s cipőkanalat. :D
2017. jún. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ez szuper, örülök mert végül rá vettem magam a rendelésre :) kiváncsi vagyok, eredetit ígértek, remélem azt kapok :D
2017. jún. 19. 19:09
 3/13 anonim ***** válasza:
25%
Az ecipo.hu-t SENKINEK NEM AJÁNLOM! Kínai termékekről van szó, amit aztán márka áron eladnak! Ha megnézed a cipő fülét, a cimkéjén megtalálod a made in china feliratot! Kb. egy hónap alatt szét is jön!
2017. jún. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Már megrendeltem, kiváncsi vagyok, van egy tuti eredeti adidasom a playersroombol, azzal össze fogom hasonlítani mindenképp, és ha furcsaságot találok vissza küldöm
2017. jún. 20. 15:58
 5/13 anonim ***** válasza:
58%
Az utolso valaszolora ne is hallgass, minden ecipo-s kerdes ala benyomja ezt a kinai dumat. Februarban rendeltem onnan tommy hilfiger cipot, szinte 100% hogy nem hamisitvany.
2017. jún. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez megnyugtató :)
2017. jún. 21. 15:19
 7/13 anonim ***** válasza:
55%
Első vagyok, az én adidasom sem jött szét. Attól mert Kínában gyártották lehet eredeti. Manapság mindent ott gyártanak. A Replay boltból, ha vásárolsz egy pólót, akkor az is hamisítvány? Hiszen ott van benne a made in china felirat.
2017. jún. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Megkaptam a cipőt, EREDETI, összehasonlítottam a többi adidas cipőmmel amit a playersroomból vettem, és eredeti :) nagyon szép, imádom!:) tudom ajánlani, spóroltam 10ezer forintot, és ugyanazt a cipőt kaptam :)
2017. jún. 24. 00:02
 9/13 anonim ***** válasza:
60%

Akik még néznék ezt a kérdést, válaszolnék:

Tommy hilfiger cipőt rendeltem onnan, összehasonlítottam egy eredetivel és ez is az. A termék 4 napon belül megérkezett vidékre, jó webshop

2017. jún. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Mi is vásároltunk tőlük már több alkalommal(2016, 2017)


Teljesen korrektek, gyorsak, megbízhatóan becsomagolva a cipő, ajándék kuponokkal, cipőkanállal.


Egy alkalommal volt egy méret miatti "cserénk", ami nem a megszokott módon zajlik, de nem volt semmi probléma ezzel sem.

2017. szept. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!