Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Cicababás vagy hogy is mondjam...

Cicababás vagy hogy is mondjam műnős amiket csinálok? 18 l

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok,műszempillát viseltem egy darabig,de aztán voltam fotózáson és a sminkesem azt mondta olyan szép,hosszúak a szempilláim hogy nem kellene műszempillát használnom.Azóta nincs is,viszont a hajlammal elégedetlen voltam,nagyon hamar tönkrement a festegetésbe..és így végül most sötétbarna hajam van,és 60 cm-es Póthajam..ami leér a popsimig mivel alacsony vagyok.(163)és műkörmöm pedig soha nincs!egyszer sem volt!messziről kerülöm,néha kifestem de után mindig meggondolom magam.A világos bőrömet viszont barnítóval teszem szebb,bronzos barnára,de teljesen természetes ennek is a hatása mert jó minőség.
2017. jún. 19. 23:20
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
21%
Még a nőiesség határát sem súrolja, nem hogy cicababa.
2017. jún. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
ja és annyi még hogy a szemöldököm mindig otthon magamnak csinálom,mert az otthoni kozmetika híve vagyok.Csak ívelem,púderrel kitiltom és max.még szemtus néha spirál ,meg egy kis bronzosito száj fény ennyi
2017. jún. 19. 23:23
 3/34 anonim válasza:
Kicsit igen ,de ha barnítót nem használnál sokkal jobb lenne , úgy hogy nincs műkörmöd nekem az nagyon tetszik 19/f
2017. jún. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
OK, de ennek mi köze a kategóriához?
2017. jún. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Számomra az, így felejtős lennél. Aki modellkedik, fotózásokra jár és póthajat, barnító krémet meg hasonlókat használ, az nálam kiesik. Mivel én is szeretek fotózni, velem csináltassa meg, ne mással. 😉
2017. jún. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 RRR ***** válasza:
majdnem
2017. jún. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Ja am az elsőnek ûzenem hogy elég nőies nő vagyok úgyhogy befoghatja :)
2017. jún. 19. 23:30
 8/34 A kérdező kommentje:
Magassarkut szoknyát hordok általában miniruhakat
2017. jún. 19. 23:36
 9/34 anonim ***** válasza:
39%
Mindig magassarkú, egybeillő szexi fehérnemű, szilikon cici, hosszú eredeti haj, műszempilla, tanultam sminkelni és minden nap sminkelek, géllak kézen és lábon, porcelán hófehér fog. És nem vagyok cicababa. Első :) ;)
2017. jún. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
33%
Kb szóba sem állnék veled ismerkedési szándékkal, ez nagyon gáz...
2017. jún. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!