Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Orrkarikat hogy tudom kiszedni?

Orrkarikat hogy tudom kiszedni?

Figyelt kérdés
Penteken csinaltattam piercinget, es karikat tetettem bele. Kozben hivtak egy allasinterjura es szeretnem kicserelni egy pontra, viszont sehogy sem sikerul. Egy golyo van rajta. Valaki tudna segiten
2017. jún. 20. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Visszamész, kiszedik/kicserélik ingyen... Viszont be is fog forrni vagy elfertőzödik és újra kell majd szúrni. Addig is a helyén egy vörös seb lesz. Hány éves létedre vagy ennyire meggondolatlan?
2017. jún. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első neked nem tudom hány piercinged volt eddig vagy volt-e egyáltalán. Miért lenne meggondolatlan, mert "kultúráltan" szeretne megjelenni egy állásinterjún? Félreértés ne essék, nekem is van orrkarikám és engem is pont akkor hívtak be mikor még friss volt a szúrás. Nem cseréltem ki, mert valóban nem szerencsés az első 2 hétben cserélni az ékszert. Viszont ha mégis megteszed se fog összeforrni, elfertőződni...

Nem tudom milyen vastag a piercing szárad, de ha 1.2-es és ahelyett lesz normál pontos, kampós piercinged akkor összeszűkül a lyuk és bizony rá kell tágítani ha újra karikához lesz kedved. Ezt csak teljes gyógyulás után javaslom!

2017. jún. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van egyelőre 10, elég kultúráltnak tartom így is a megjelenésem. :) És meggondolatlanság, mert ha épp állást keresek meg szégyellem az orrkarikát, akkor nem csináltatok. :) Ha kiszedi, akkor jó eséllyel nem tudja majd visszarakni, se kicserélni magának, ezért fog összeforrni. Ezért javasoltam, hogy menjen el egy piercerhez és máskor jobban gondolja meg, hogy mit hova. Tetkónál pl. már nem lenne ilyen egyszerű dolga... Így is, ha gyógyulási idő alatt zargatja, számíthat gyulladásra, nekem minden cserénél legalább 3 nap kellett, mire megszokta az újat, pedig már gyógyultak voltak.
2017. jún. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!