Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek szép ez a...

Fiúk! Szerintetek szép ez a lány? Jó alakja van?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


kort is irjatok legyszi, köszi



2017. jún. 21. 22:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
28%

Nekem nem tetszik. Van valami férfias az arcában.


Különben is ez egy retusált kép. Nem is valóságot mutatja. Filteres kép sosem a valóságot mutatja haha! :D


Ez a ciki!! :)

De egyébként is csak olyan átlagosnak mondanám. Férfias arcú beütéssel.

3-as. Az 5-ből.


Nálam nincs tizes skála, mint a sok idiótánál!!!! Divatmajom az összes!

2017. jún. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
38%
Nekem bejön az alakja és az arca is. Jól kidolgozott teste van, a harmadik képen jól látszik, ami bejön nekem.
2017. jún. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem nagyon szép arca van, a teste viszont nagyon torz, a fekete gatyás képen jól látszik. A combja vastagabb, mint a dereka és hatalmas a feneke. Az arányok nagyon rosszak.
2017. jún. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 I noor Y válasza:

Nekem nem tetszik a smink és a tekintete.

Amúgy az alakja elé sportos, néhol már sok de összességében elég vonzó. Valószínűleg kondizik és fut

2017. jún. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Hajaj, mindenféle szempontból szép. Miért lenne férfias?
2017. jún. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Vannak jó képei pl, ahol mosolyog, ahol szemüvegben, fürdőruhát visel. Az ilyen fitnesslady-k nem nagyon tudnak lázba hozni. Viszont elég sok a maszkulin bennyomást keltő kép, szëles járomcsont. Nem jobb nő Mónikánál...tudod Mónika Show.
2017. jún. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat! :) Igazabol pont erre voltam kivancsi hogy az ilyen szebb arcú "fitnessz-ladyk" mennyire hozzak lazba a fiukat. De latom valtozo :)
2017. jún. 22. 23:22
 8/14 anonim ***** válasza:
32%

Mivel férfias és masculinok, duzzadó izmokkal és kockás hasikával, ezért csak a látens homárokat hozza lázba. Vagy azokat akik még közelről kicsomagolva sosem láttak hús-vér nőies domborulatú nőt...


Sok a rejszoló netbetyár aki normális nőt még sosem látott, az a baj. Azoknak a szavára pedig nem lehet adni.

Megszoktak egy "képet", ami elárasztja a net legalább 80 %-át, ők azokhoz vannak szokva...


Torz képekhez és férfias nőkhöz. Sajnálom őket, mert a valóság nem ez, és nem is normális.

2017. jún. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 I noor Y válasza:

Öhm öcsém...egyetértek azzal hogy az izmos nők nem tul vonzoak de ezeken a kepeken te hol látsz kockahasat?? Meg izmokat?

Ez még az a szélső állapot ameddig szerintem el lehet menni.

2017. jún. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Arcra szerintem rendben, nekem tetszik.

Viszont alakra nem. Nekem tetszik a vékony, sőt extrém vékony is, illetve a kissé sportos; de nekem ez az aránytalanul nagy fenék nem jön be. Én kissé vaskosnak találom, de fogalmazzunk úgy, hogy nem az én ízlésem, másabb alak tetszik.

2017. jún. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!