Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem ciki így menni a kozmetiku...

Nem ciki így menni a kozmetikushoz?

Figyelt kérdés

Szisztok. Az első kérdésem az lenne, hogy egy térdig - gyantazas mennyire fájdalmas?

Most megyek először kozmetikushoz aki azt mondta, hogy 2 hétig növesszem a szőrt. Már kb 1,5-2 cm-s a szőr. Nem ciki így menni? Tudom, hogy azért van, hogy leszedje, de nagyon fura így mutatkozni más előtt. Köszönöm a választ!



2017. jún. 25. 23:47
 1/5 A kérdező kommentje:
0,5-1 cms* Elírtam-
2017. jún. 25. 23:49
 2/5 anonim válasza:
100%
Egyátalán nem ciki
2017. jún. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én valamikor 2 cm vagy annál hosszabb szőrrel megyek gyantáztatni. Mondjuk nekem nem is ajánlatos minden hónapban, mert extraérzékeny a bőröm és még így sem bírja. Egyáltalán nem ciki, ennél rövidebbet le sem tud még szedni, meg kell várni, amíg rendesen megnől.

Nyugi, nagyon sok mindent látott már egy kozmetikus, ez meg tényleg nem gáz. :)

2017. jún. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor milesz veled ha nőgyógyászhoz kell menni te drága.
2017. jún. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Voltam már nőgyógyásznál, szőrtelenül:)

2017. jún. 26. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!