Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Ki az aki örülne egy...

Lányok! Ki az aki örülne egy E/F/G/H kosárnak? Ki az aki már taszítónak tanálja?

Figyelt kérdés
Korotok, jelenlegi méretetek?
2017. jún. 26. 16:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén, akinek van egy kis esze, vagy tapasztalata viszonylag nagyobb keblekkel, az nem akar ennyire óriási méretű melleket. Nekem D-s, de maga a pokol. Melltartót rettenetesen nehéz találni rá, mert vagy push-upos (MINEK???), vagy nagymama-jellegű, vagy csak szimplán kényelmetlen. Folyamatosan fáj a hátam tőle, mivel nehéz... Húzza le a gravitáció is, és már 18 évesen is lógott, szörnyen kiábrándító, évek kellettek, ameddig eljutottam oda, hogy nem szégyellem. Mindemellett nagyon könnyen izzadok alatta, pont azért, mert nagy, rettenetesen kényelmetlen és ciki.

Nem akarok nagyobbakat.

22N

2017. jún. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

75B és tökéletesen elégedett vagyok vele, nem akarnék nagyokat.

21L

2017. jún. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
E még oké. A többi már nem kéne.
2017. jún. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja, 28N és 80C-s vagyok.
2017. jún. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%

Nekem A/B-s cicijeim vannak,ezekkel is meg vagyok elégedve :)

Nem kellene E/F/G/H-s.


19L

2017. jún. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már a D kosaras is túl nagy szülés előtt B kosaras volt jobban örülnék kisebbnek 23 N
2017. jún. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem G-s és azon kívül, hogy vannak férfiak akiknek nagyon tetszik, nem tudok rá pozitívumot mondani. Ruhát, melltartót találni rá nehéz, egy sima pólóban vagy toppban, amiben más normálisan néz ki, én rettenetesen kihívó vagyok, ha csak a sarki közérbe megyek, akkor is van aki beszólogat, rossz a tartásom miatta, optikailag nagyít.


Mára már megszoktam, meg is szerettem, de sokáig fontolgattam, hogy megműttetem.

2017. jún. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretnék nagyobbat, nekem megfelel az A-s. Akinek nem tetszik ne nézegesse!
2017. jún. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
69%

Komolyan itt tartanak az emberek?

Tanálja?

Na mindegy...

Több szempontból is előnyösebb a kisebb mell,úgy b,esetleg c kosárig.

2017. jún. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem 80/B méretem van. A hátamat túl szélesnek találom, de a kosármérettel elégedett vagyok. Maximum C kosarat vállalnék be, nem tudnám elviselni a mindennapos hátfájást, hogy az emberek mégha egy garbónyakú póló van rajtad sem a szemedbe néznek, hogy sose kapnék rá megfelelő melltartót, nem tudnék kényelmesen aludni, sportolni.
2017. jún. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!