Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen férfias parfümöt...

Milyen férfias parfümöt ajánlotok 15-20 ezerig?

Figyelt kérdés

16/F


Valami igazán férfias illatú parfümöt keresek, aminek tartós is az illata, de még sem érezni magam után 10 méteres illatfelhőt.



2017. jún. 27. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Bruno banani magic man
2017. jún. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dior Homme
2017. jún. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 gyula1971 ***** válasza:

Paloma Picasso-Minotaure.

[link]

2017. jún. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Guess Seductive. Persze múlik az ízléseden, de én szeretem, férfias és friss, szóval nyáron úgyanúgy megállja a helyét, mint télen. Több lány is mondta, hogy nagyon jó az illata, szóval ez sem utolsó szempont. :)


Ráadásul emag-on szinte állandóan 50%-os kedvezmény van rá ha érdekel: [link]

2017. jún. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dior Fahrenheit bár nagyon erős illata van de azt inkább őszre vagy télre ahogy az 1million Paco...A nyári parfümök közül a Bvlgari Aqua Pour Homme vagy Aqua Marine az ideális (szerintem) nem az a tiszta erős hanem inkább a friss aquás,nem tolakodó,nem édeskés illat jellemző rá. Ezeken a nyári kánikulákban szerintem tökéletes (saját tappasztalatom jelenleg) avval nemlehet mellé lőni!
2017. jún. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!