Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hosszabb műkörmöt hogyan?...

Hosszabb műkörmöt hogyan? Segítség, csak 4 napom van!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kedden megyek porcelán körmöcskéim tölteni,de aligha nőtt le és itt a Balaton Sound,hosszabbat es hosszabbat szeretnék! Segítsetek,ilyenkor mit lehet tenni,hogyan nőne egy picit,vagy a körmös megtudná hosszabbítani valahogy?? Elore is Koszi mindenkinek! :)

2017. jún. 30. 00:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem pontosan, hogy mire gondolsz, de a körmös tud építeni, azzal hosszabb lesz.
2017. jún. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A kormos tud hosszabbitani az epitessel, kerd meg ra.
2017. jún. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszi,ugy gondoltam hogy a Kormos ugye csak azt a hosszusagot tudja tölteni ami lenőtt,Nemtudom hogy lehetne ahhoz a hosszhoz hozzá építeni. Ujra kellene egyesével matricázni,vagy hogyan tudná?
2017. jún. 30. 01:49
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
Riszálás közben ki akarod szúrni valaki szemét azokkal a hatalmas körmökkel?
2017. jún. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Bocs, de te voltál már műkörmösnél?!

Ez egy ritka ostoba kérdés már bocsi.

2017. jún. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Ja ezt egy ratyi fiú irhatta ki aki valamiféle provokálást akart összehozni de nagyon gyenge lett. Bujj el.
2017. jún. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó körmös nem csak tölteni szokta a körmöket, hanem időnként újjá is építi. Szóval lehet újra építeni, ha megkéred rá akkor leszedi és újra építi, olyanra amilyenre szeretnéd . És nincs rá szabály, hogy mennyi időnként mehetsz. Ha hetente jársz új szettért sem érdekel senkit, max furcsának tart magában
2017. jún. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Toltesnel nem lehet hosszabitani csak epitesnel tudja manipulalni a hosszat. Zseles koromepitessel foglalkozom, anyukam porcelannal. Ha hosszabbat akarsz le kell hogy reszelni teljesen es ujra epiteni. A mar megepitett koromhoz nem lehet "hozza toldani".
2017. jún. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jaaj kepzeld,voltam 2 eve folyamatosan jarok,ha annyira ostoba kerdes lenne nem irtak volna normalis emberek normalis válaszokat! És nem lenne ido ujra építeni a kormom teljesen Az biztos,mert igy is egy barátnőm időpontjára megyek ,hogy még fesztiválra szépek legyenek, neki pedig kis körmei vannak egyszerű mintával,a Kormosom szólt is ,hogy ne akarjam majd túl kövezni és díszítgetni,mert arra az időre kalkulált be.A kérdésem pedig csak az volt, hogy tud e a hosszához még pótolni,vagy sem,mert nekem eddig mindig azt a hosszusagot csinálta ami lenőtt,ha esetleg hosszabbat akartam mint az előző.Koszi mindenkinek!:)
2017. jún. 30. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!