Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyiért csináltatjátok a...

Mennyiért csináltatjátok a manikűrt? És milyen körmötök van?

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy ideig zselés műkörmöm volt, azt 3400-3600 Ft-ért csináltattam, attól függően, hogy mit kértem rá (matrica, kő stb.). Aztán porcira váltottam, az 2500 Ft volt. De aztán leszedettem (összesen kb 2,5 évig volt folyamatosan műkörmöm), mert annyira tönkrement alatta a körmöm, hogy muszáj pihentetnem. Úgyhogy most itthon lakkozgatom magamnak ingyen :)
2010. máj. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem tipes zselés van. Most váltottam másikra, eddig 4000ért töltettem, most az új helyen 2000.
2010. máj. 20. 17:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem porcelán van. 3500 Ft-ba kerül, mintától függetlenül, így egyeztünk meg állandó árban, mert néha kevesebb lenne, ha nem kell tölteni, és/vagy kevesebb a minta... Néha pedig több, ha több a minta, és/vagy tölteni kell. Nagyon szeretem, mert az eredeti körmöm lemezesen törik/repedezik, így meg jó.
2010. máj. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!