Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék változtatni a...

Hogyan tudnék változtatni a külsőmön?

Figyelt kérdés

2017. júl. 3. 22:41
 1/7 anonim válasza:
A legegyszerűbb módja szerintem egy új frizura :) vagy új hajszín :)
2017. júl. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A szemöldökömet bem tudom kiszedni, kozmetikushoz nem megyek. A bőröm pattanásos, a haj vállig ér és ronda alakja van a vállam miatt. Vastag a hajam vasalni alig lehet. Göndöríteni egyátalán nem lehet. Nincs mellem se.
2017. júl. 3. 22:51
 3/7 A kérdező kommentje:
A nagy orromat kifelejtettem. Nincs sminkem nemtudom hol lehetne venni sminkes cuccot.
2017. júl. 3. 22:52
 4/7 anonim ***** válasza:

Na ez durván önbizalom hiánynak hangzik...

Szóval akkor a szemöldöködet anyukád/barátnőd/ismerős szépen ki tudná szedni.

A hajon fodrász segít.

A bőrddel nem nagyon tudsz mit kezdeni...google a barátod, rengeteg tipp van.

Mi az,hogy nem tudsz hol sminket venni?? Dm? Rossman? neten rendelni?... és sminkkel,arcformának megfelelően ha kontúrozol javíthatsz az összképen.

Remélem tudtam valamit segíten :* próbálj magabisztosabb lenni,és lehet, hogy csak te látod így magad :))

2017. júl. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sunshinedoll ***** válasza:

Bőröddel el tudsz menni bőrgyógyászhoz, és érdemes is, fontos, hogy a bőr egészséges legyen nem csak esztétikai szempontból.

Egy jó frizura csodákra képes, illetve a szemöldöködet is meg lehet oldani.

2017. júl. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek!

Gondoltam csinálok egy szemöldök mintát és az által kiszedem a szemöldökömet. Mennyire rossz ötlet ez?

2017. júl. 4. 11:47
 7/7 anonim ***** válasza:

A szemöldöködhöz csak és kizárólag olyan embert engedj, akinek magának is szép!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sminkcuccot meg nem láttál még sehol sem boltban? Még a tescoban is van...

2017. júl. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!