Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire tartós a Manic Panic...

Mennyire tartós a Manic Panic hajszínező?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Régóta tetszik a kék színű haj, de a konzervatív iskolám miatt eddig nem volt lehetőségem kipróbálni.

Hétfőn utazom egy hétre Dunaújvárosba a Rockmaratonra és úgy gondoltam, hogy eljött az én időm. Megrendeltem a Manic Panic Bad Boy Blue színét, de eddig nem mertem használni, mert féltem, hogy a fesztiválra kikopik.

Mennyire tartósak ezek a termékek? A helyszín a szabadstrand közelében van, így valószínűleg sokat fogunk vízben tartózkodni, ez mennyire rövidíti meg az "élettartamát"?

Egyébként szőkíteni fogom a hajamat előtte.



2017. júl. 4. 10:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Általában 3-4 hét. A strandolás az eléggé koptatja. A hajadnak amúgy vigyél majd külön törölközőt mert minden kék lesz tőle
2017. júl. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Akkor majd megpróbálom a hajamat kímélni a víztől annyira, amennyire tudom :)

2017. júl. 4. 11:19
 3/7 anonim ***** válasza:
A kék nem fog nyomtalanul eltűnni
2017. júl. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az nem probléma 😊
2017. júl. 4. 23:35
 5/7 anonim ***** válasza:
61%

Szia!


Befestetted már a hajad? Mik a tapasztalataid, mennyire dobálja kifelé a festéket és kékez össze mindent? :D

2017. júl. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szia :)

Igen befestettem. Nem lett tökéletes, mert ombre stílusban feketére volt festve a hajam, meg szőkére. Így a töve és a vége gyönyörű kék, a közepe barna. Na nem baj, felkötve nem látszik.

Nekem abszolút nem kékezett össze semmit, ahol össze kentem magam vele, onnan is egy kis dörzsölés után lejött.

A színe pedig intenzívebb és gyönyörűbb, mint képeken :)

2017. júl. 7. 08:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Na, ezt örömmel hallom. :) Én most adtam le a rendelésem, már alig várom, hogy a kezemben legyen. :)
2017. júl. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!