Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miben más, a piaci hamis...

Miben más, a piaci hamis cipő, mint eredeti MBT?

Figyelt kérdés
Láttam a a piacon és sok kínai boltban,ugyanolyan a cipő kívülről,mint az eredeti csak jóval olcsóbban. Gerinc beteg vagyok,nagyon jó lenne egy olyan cipő,de soha nem lesz egy fizetésem az eredetire.Vettem már én ,hamisítványt és nagyon megfelelt,órában,ruhában,de nem tudom kényelemre milyen lehet a cipő. Csak őszinte,nem gúnyos válaszokat várok,köszönöm.
2010. máj. 20. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem olyan a minősége.
2010. máj. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

gondolom nem bőr, tehát büdös lehet benne a lábad.

lehet hogy a talpa is más anyagból készül, máshogy kopik, másképp nyeli el a "rezgéseket"

Viszont a formája (ha te mondod :) ) megegyezik.

Ezeknek a cipőknek meg az a lényege nem?

2010. máj. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..

az első választ én írtam. :)

még mindíg ugyanez a véleményem róla, hogy nagyon jó.

2010. máj. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem is te írtad az első választ hanem én! Hohóó! Álljunk csak meg!
2010. máj. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja hogy a másik kérdésnél! Ezer bocsánat!
2010. máj. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nos, én most épp MBT vásárlás előtt állok, így felpróbáltam szakboltost, piacost, gyógyboltost is. A különbség zongorázható! Senkit nem akarok megbántani, mert a pénztárca nem egyformán dagadt. Az utánzatok többsége csak formában hasonlít, tehát gördül. De ennyi! A szenzor, aminek a lényege hogy elnyelje az izületekre ható "nyekkenést", nincs benne. Az "instabil" érzés sem, pedig épp oly fontos. Az egésznek a kényelmi szintje gyengébb. A vaterán fellelhetők nagy része külföldi leárazásból kerül át, tehát eredeti, csak olcsóbb 20-30-40%-al. De itt is van gagyi. Én mindenképpen kint fogom megvenni!
2010. júl. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!