Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Megnőhetek 190 cm-re?

Megnőhetek 190 cm-re?

Figyelt kérdés
14/f most leszek 15, és 172 cm vagyok. Szerintetek megnőhetek 190 cm- re? Apát már túlnőttem,anya pedig akkora mint apa

2017. júl. 6. 01:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Sajnos nem nagyon tudjuk megmondani, de szerintem ha nagyszüleid esetleg előtte lévő felmenők között volt magas, akkor van esély. 24 éves korig nő az ember elvileg, de 13-16 között a legtöbbet.

VISZONT, ha a szüleid génjét örökölted magasságnál, akkor nem nagyon.

2017. júl. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Pukifroccs válasza:
Genetika , kire utottel.. mind benne van , hogy milyen szinu a hajad, szemed , magassagod.. lehet megnossz , kb 18, lehet tovabb nyulsz :D.. ha mar elkerulted a szuleid , nagszulokre is uthettel.. ugymond.. szerintem ja :D hiszek benned!! xd
2017. júl. 6. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem túl valószínű, ha mindkét szülőd ilyen alacsony. Én inkább max. olyan 180-at mondanék.
2017. júl. 6. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csontméréses vizsgálattal kideríthető.
2017. júl. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
szüleid milyen magasak ? mert a leírtakból nem derül ki és ez fontos adat lenne
2017. júl. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, írta, hogy az apját már túlnőtte, az anyja pedig ugyanakkora, mint az apja. Szóval valószínűleg mindketten 170 cm körül vannak.
2017. júl. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

apa: 170

anya: 168

2017. júl. 9. 22:26
 8/9 anonim ***** válasza:
En 193 cm vagyok nem csak a csaladban hanem az egesz rokonsagban mindenkit elhagytam. 15 evesen en voltam a legkisebb fiu az osztalyban tesi oran sorban allasnal leghatul alltam ahol ertelemszeruen a legkusebbeknek kell allnia.. Par even belul magasabb lettem mindegyik a haveromnal. Egyik cikizett amiatt h hey te h lettel ilyen magas? Es meg o nevetett a 170 centijevel addig amig lenem utottem.. Kesobb rajottem h ez egy nagy ereny.. Szerintem nezz korul a rokonsagban ki milyen magas es ahhoz viszonyits.. Amugy csak ugy nem nol meg valaki190 re! Ha van magas a rokonsagban akkor elkepzelheto h megnosz.. Amugy a sport tol nemcsak terfogatra lehet noni! ;)
2017. júl. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

8-as


szüleid mekkorák, hogy végül ekkora lettél ?

2017. júl. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!