Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tesztek azért, hogy...

Mit tesztek azért, hogy MINDIG (! ) jól nézzetek ki (ápoltan, divatosan, haj, bőr stb. )? Külső, öltözködés?

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 21:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
minden nap arcradírozok, ápolom a bőröm, minden fürdés/tus után testápolót használok, heti egy alkalommal testradírozok is, 3 naponta hajat mosok, kéthetente hajpakolás. Öltözködésemben ; Törekszem rá, hogy legyen min 1 fekete nadrág, min 1 világos és egy sötét farmer. Ezekhez az alsókhoz tudok párosítani egyszerű pólót, vagy hosszú fazonú felsőt, esetleg inget. Nem vagyok híve a nagy ruhatárnak, inkább praktikus vagyok...Amúgy fontosnak tartom az ízléses, kényelmes fehérneműt. Nem csak azért, h hátha látja majd valaki, hanem mert jó érzést vált ki :)Amúgy havonta veszek egy női magazint, és értesülök az aktuális trendekről. Nem feltétlenül erőltetek magamra minden új stílust, de jó tisztába lenni a dolgokkal...
2010. máj. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%

Nyáron naponta, télen 1-2 naponta zuhanyzom, ha megizzadok, különösen sportolás után akkor is letusolok. 2-3 naponta hajmosás, ha szórakozni voltam, akkor soron kívül reggel. Deót minden reggel és fürdés után is.

Heti 1 bőrradír, meg kamillás gőzölés. Havi 1 kozmetikus, fodrász. Lábkiáztataás, hajpakolás 2 hetente. A kezemet hetente áztatom, körömlakk, meg éjszakára krémezem (kesztyűben alvás).


A ruháimnál ügyelek hogy ne legyen fakó, bolyhos vagy piszkos ami rajtam van. Vagy a lábam vagy a mellem emelem ki, a kettő együtt már sok.

2010. máj. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Ja és nem eszem össze minden vackot, viszont megiszon napi 8 pohár folydékot, és megeszek kb fél kiló zöldséget vagy gyümölcsöt (ha tehetem) így nem nagyon vannak pattanásaim.
2010. máj. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Fürdés télen min. 1*, nyáron 2*. Testápoló, bőr és száj higiénia fenntartása. intim zuhany, szőrtelenítés. 4 hetente hajfestés. fodrász,amikor kell. egy arckrém. a divatosság pénz kérdése. amikor 600 ezer ft-ot kerestem nyílván naprakészebb volt a ruhatáram, mint így gyesen. nem tudom pontosan mi is érdekel. de a legeslegfontosabb, h egy nő mindig legyen tiszta. a haja, a bőre, a körme. ne legyen izzadtság vayg szájszaga. ezen felül az, h jár-e vki körmöshöz, vagy önmaga csinálja, jár-e kozmetikushoz, vishy-t vayg garniert használ az pénztárca kérdése.
2010. máj. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%

Ápoltan: fürdök, 2-3 naponta hajat mosok, igyekszem festeni a lenőtt hajam(most pl nem jött össze sajna. :(), borotválom a lábam, a hónaljam, a karom, meg ottlenndélen is. :D

Divat: semmit, lesz*rom a divatot. ;)

Jól nézzek ki: ott vásárolok ahol nekem tetszik, nem állok be a divatcsicsák közé a sorba.

Lehet fikázni ;)

17L

2010. máj. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%

Ameddig dolgoztam: reggel indulás előtt zuhany, fogmosás, hajvasalás(heti 2 hajmosás), kevés smink. A ruháimat már előző este kikészítettem, mert reggel mindig felhúztam magam, ha kapkodnom kellett. Testápolót nem kellett gyakran használnom, mert szerencsére egész jó bőröm van. Műkörmöm volt, rendszeresen csináltattam, gaykran tornáztam. Ruhák: elég sokat vásároltam, de nem az érdekelt, hogy miből jön velem szemben 200, hanem azt vettem, ami nekem tetszett, jól állt és jól éreztem magam benne.

Most, hogy itthon vagyok GYED-en jóval lejjebb adtam akaratlanul is. Van, hogy a hajkefével először délben találkozom, mint ahogy tükörrel is. A régebben bevásárolt ruháimat nincs hova felvennem. Akkor húzok farmert, ha boltba megyünk a picivel.

Mostanában már elkezdtem összeszedni magam. Újra tornázom, elmentem kozmetikushoz, próbálok odafigyelni magamra újra. Így, gyerek mellett már sokkal nehezebb, de muszáj, mert még mindig NŐ vagyok.

2010. máj. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
én is gyed-en vagyok!:)
2010. máj. 21. 21:40
 8/12 anonim ***** válasza:
81%

Ápoltság:

nyáron minimum 2x fürdök, télen 1x.

minden nap reggel,délben és este fogat mosok.

van egy kémem pattanások ellen, azt minden nap használom fürdés után.

3 naponta szedem a szemöldököm.

Mindig van a táskámban dezodor vagy parfüm, és ezt persze minden fürdés után használom.

Szőrtelenítek epilátorral hetente.

2 naponta mosok hajat(a lakk és a hajvasalás miatt)

Minden reggel kivasalom a hajam.


Öltözködés:

farmerokból sötét fazonokat veszek fel... mert a sulinkban bárhova leülök... de a világoskék darabokat felveszem... szigorúan csőnadrág... vagy esetleg kicsit bővebb számú farmer!

pólókból szeretem az egyszinű írásos pólókat, van belőle sok fajta...de bejönnek az inges fajtájú felsők is.

pántos felsőt ugy veszek fel most tavasszal és ősszel, hogy ráveszek egy olyan színű bolerót. nyáron hordom ezeket simán , esetleg csőtoppot.

hosszu ujjuaknál ugyanigy egyszínű vagy csikos felsők írással, esetleg kapucnival.


JAH ÉS MINDIG VAN NÁLLAM LEGALÁBB 2 CSOMAG RÁGÓ.

(bocshhosszu lett)

2010. máj. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%
*krém
2010. máj. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%

-ha érzem, hogy kezdek megizzadni lezuhanyzom, legalább napi 1X mindenképp

-mindig van rajtam deo és valami könnyű parfüm

- tartok magamnál rágót és nedves törlőkendőket. Olyat ami jól lehozza a sminket, ill. ha szükségét érzem lehet vele cicamosdást csinálni (praktikus ha pl megvan a menzeszem vagy becsúszik a napközbeni szex)

-egészségesen étkezem, vegetáriánus vagyok (azóta sokkal tisztább a bőröm), naponta megiszom 1 liter vizet és rendszeresen tornázom, futok, biciklizem.

- ha szükséges bőrradír és gőzölés az arcomra, hajpakolás, lábvíz, kézáztatás.

-3-4 hetente fodrász és kozmetikus, otthon epilálom a többit (kar, láb, comb, hónalj, a kozmetikus az arcomat és a bikinit csinálja)

-ügyelek rá hogy a ruháim ne legyenek fakók, rossz szagúak, piszkosak, kopottak vagy kinyúltak. Turiból öltözködöm viszont az anyagok minőségére, szabásokra nagyon figyelek. Ha tehetem nem hordok műszálast csak viszkózt, gyapjút meg pamutot. Ezeknek sokkal jobb a tartása és kevésbé izzad benne az ember. Inkább horok minőségi használtruhát (Zara, H&M, C&A, Jackpot, Benetton stb.) mint kínait ami 3 mosás után már csúnya.

-nincs sok cipőm, de az a 2-3 pár bőrből van, egyszerű fekete ezért jól kombinálható. Ebből egy kicsit magasabb sarkú, 1 balerina és egy zárt cipő. Vigyázok rájuk, soha nem piszkosak, ki vannak boxolva. A bőrcipő tovább tart, akár 5 évig is szép marad, és soha nem lesz büdös a lábam benne.


20/L

2010. máj. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!