Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért néznek 16-nak?

Miért néznek 16-nak?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, elég alacsony (kb 158 cm). Folyamatosan úgy fogad minden ember, hogy :

" jaaajjj de kis fiatal vagy, hát hány éves vagy? hűű 25? azt hittem olyan 16 körül"

Na most ezt ha így mesélem valakinek, akkor azzal jön, hogy hát örüljek neki, legalább fiatalos vagyok. Nekem viszont ez elég kellemetlen. Egy-két alkalommal még rendben van, de mostanság folyamatosan. Én magam pedig nem érzem úgy, hogy kislányos lennék. Félhosszú barna hajam van, igyekszem csinosan és nőiesen öltözködni, de azért nem kihívóan. Szerintetek mit tehetnék azért, hogy a koromnak megfelelően nézzek ki? Tíz év múlva valószínűleg jó néven veszem majd, ha 25-nek néznek, de egyelőre csak az önbizalmam gyengíti, úgy érzem.



2017. júl. 11. 17:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Küldenél képet?(akár privátban is jöhet)

Ne aggódj,velem is ez van..

Én 20 éves vagyok,180 magas, vékony.. Nekem sem hiszik el, hogy több vagyok 14-15-nél. Mondjuk én korban azért még közel vagyok a tizenévesekhez.

Sminkelni szoktál? Máshogy kéne ráerősíteni az önbizalmadra, és akkor nem zavarna, hogy fiatalabbnak néznek.

2017. júl. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
És ezt random emberek az utcán vagy kik?
2017. júl. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
4%

szerintem örülj neki, hogy ennyinek néznek.

ha az arcvonásaid olyanok, vagy bármi akkor ha belegebedsz se fognak öregebbnek nézni. kezdj el cigizni. az öregíti a bőröd.

2017. júl. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem sok mindent tehetsz, személyes érintettség okán átérzem a problémádat. Csak a viselkedésed, fellépésed lehet olyan, hogy érettebb, tapasztaltabb személyiségre vall, mint amilyennek első ránézés alapján tartanak. De túlzásba se vidd, a természetesség legyen a jelszó!
2017. júl. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Bocsi, de képet nem szeretnék küldeni, csak általánosságban kérnék tanácsot. Sminkem hétköznap ennyiből áll: alapozó, fekete szemceruza, szempillaspirál, szemöldököm festett, így azzal nem kell bajlódnom.

A cigizős komment meg..hát nem is tudom mit mondjak rá. Nyilván nem elcsúfítani akarom magam, tüdőrákos se tervezek lenni.

2017. júl. 11. 19:28
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem random emberek jönnek oda nyilván. Előfordul, hogy bemutatnak valakinek vagy új emberekkel találkozom. Te nem szoktál?
2017. júl. 11. 19:30
 7/12 anonim ***** válasza:
Az arcvonásaid miatt van ez. Sajnos, nem sajnos nem tudsz vele mit kezdeni.. tényleg csak fellépéseden tudsz "javítani" ,hogy esetleg többnek tűnj.
2017. júl. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Valószínűleg az alacsonyság is csak megerősíti ezt. Fellépésen szerinted hogyan tudok javítani? Nem vagyok az a hangadó, hanem inkább kedves de úgy gondolom, hogy azért határozott. Nem szeretek feleslegesen beszélni.
2017. júl. 11. 22:10
 9/12 anonim ***** válasza:

Így voltam vele, együttérzek.

A fellépéseddel nemigen tudsz javítani a helyzeteden sajnos.

Egy jól megválasztott szemüveg esetleg segíthet. Ami öregít kissé. Nekem volt ilyenem akkor nyugtom volt ettől a bosszantó "tekispisis" jelenségtől. Számomra egy fémkeretes-négyzetes keret volt a "felnőtté tevő cucc". :) És sminkkel is lehet némi eredmény. Vagy esetleg hatméterre jelző parfüm! Nem pejoratív, ezt mind komolyan írom. Sok sikert! :)

2017. júl. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi!:) A szemüveg ötlet nekem is volt már eszemben. Sima műanyag lencsés szemcsid volt? Mert alapból nekem jó a látásom szóval nem kellene használnom.
2017. júl. 13. 10:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!