Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Kisebb fültágító mennyir...

Fiúk! Kisebb fültágító mennyire visszataszító egy lányon?

Figyelt kérdés
10miliméter alattira gondolok.

2017. júl. 13. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Nekem nagyon.
2017. júl. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ellene:

Lányon és Fiún is egyaránt borzalmas/vissza taszító.

Ha egyszer majd nem fogod akarni sok év múlva akkor életed végéig bànni fogod, mert nagyon rosszul fog kinézni ha nincs benne semmi, vagy ha letéped. Nem is beszèlve arról, hogy ez miatt a jövőben alapból eléggé sok negatív megkülönböztetés érhet.


Mellette:

Mivel már eljutottál odáig, hogy ilyent akarsz, ezért biztosan olyan a jelenlegi társaságod, ahol ez egészen jó dolog lesz, és nem fog érni atrocitás.

2017. júl. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszi a normális választ megy a zöld kéz :)
2017. júl. 13. 20:17
 4/7 anonim válasza:
10-es alatt nem is olyan feltűnő, sőt ha telit veszel igazából olyan mint egy fülbevaló. Ha azt akarod hogy vissza is forrjon akkor 8 fölé ne menj. Nekem 20-as van és ez már soha nem lesz olyan mint régen.
2017. júl. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Példának hirtelen a középsulis zsanetett tudnám felhozni a youtube sorozatból, szerintem neki nagyon jól áll, de stílusfüggő. Nyílván aki nem ilyen társaságban él az elítéli vagy csak szimplán nem tetszik neki. Ha ismerőseid között van valakinek, és neked is tetszik nyugodtan csinálj, a kissebbek úgytudom még összeforrnak normálisan.
2017. júl. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
uuuu én imdánám *-* Sőt, még a nagyobb is nagyon tetszene. Én is szeretnék majd ^^
2017. júl. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem tetszik, szerintem az azt sugározza a lanybol hogy ő mer, és nem mások árnyékában él
2017. okt. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!