Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Anime és Mondocon. Ez az új...

Anime és Mondocon. Ez az új divat?

Figyelt kérdés
Egy ideje az tűnt fel, hogy a facebook-on a kacsacsőrös képek száma megfogyatkozott, ellenben most mindenkinek jelmezes kép van kint. Illetve az XY Wok Tsőő nevek helyett anime karakterek, ill japán írásjeles nevek vannak megadva. Ja ami a cont illeti, még a nagyon régin is voltam kint, amikor még a Mondonak semmi köze nem volt hozzá, és mintha az teljesen más lett volna. Úgy értem, akkor még mindenki úgy tűnt, hogy élvezetből csinálja, most viszont mintha már csak "menő" lenne az egész. Ti hogy gondoltok rá. Ez az új divat? Egyik barátnőm egyik nap mesélte, hogy kérdezték tőle " Szerinted milyen karakternek öltözzek be? Tudnál ajánlani egy jól kinézőt?" most bocsánat, de ha azt se tudja, hogy mi az aminek beöltözik az mire jó? Csak azért mert jól néz ki? Most azért csinálja az egészet, mert érdekli a műfaj a szubkultúra, vagy csak mutogatni kell valamit?? Én nem értem. Valaki megtudná magyarázni ez mire jó?

2017. júl. 17. 11:38
 1/6 anonim válasza:
100%

Hát az én környezetemben biztos nem pedig pesti vagyok. Én is voltam párszor conon,van néhány animés barátom,ismerősöm is de a többség vagy utálja az animéket vagy nem foglalkozik vele.

Amúgy tényleg egyre nagyobb divat lesz,én is ismerek egy csajt aki azt se tudta minek öltözött be csak "tetszett neki" a jelmez ezért megrendelte. De azért szerencsére még nem az ilyen felszínes emberek vannak többségében a conon,és nekik általában ez csak egy kamaszkori hóbort. Ettől gondolják különcnek,egyedinek maguk vagy szeretnének egy közösségbe/klikkbe tartozni.

2017. júl. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
89%
Borzalom.. én már tömeg kiscsajokat is észre vettem conon.. most őszintén. ők mit akarnak ott? lerí róluk hogy azt se tudják mi az az anime..
2017. júl. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
Én nem vettem észre, hogy akkora divat lenne, sőt az osztálytársaim nagy része gyerekes marhaságnak tartja az animéket és a cosplayezést is.
2017. júl. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Nekem nincsen ilyen élményem. A volt osztályomban volt egy kis csapat, akikkel szerettünk járni a conra, mivel mindannyian vagy animések vagy kpoposok voltunk. Én a tavaszin életemben először cosplayeztem de nam azért mert ez a divat, hanem mert nagyon közel éreztem az animében szereplő lány karakterét, mind külső mind belső szempontból.
2017. júl. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hát nem tudom, ez már régen is divat volt, legfeljebb egy kicsit felkapták újra.
2017. júl. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Pedig sajnos az anime nem divat itt, bár egyre népszerűbb lesz itt Európában is (inkább Kelet-EU-ban, mint nyugaton)
2017. júl. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!