Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Wish oldal megbízható?

Wish oldal megbízható?

Figyelt kérdés

A baratnoméktol hallottam errol az oldalrol és azt mondtak hogy megbizható, de hat ki ad el 300 ft ért egy tok jó órát szoval nekem vannak kétségeim .meg azert az is fura hogy csak bankartyaval lehet fizetni , ez nem valami leszedős oldal? Tapasztalatok?

Tudom van 1000 ilyen kerdes de azok mar 4 évesek


2017. júl. 17. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
én szerettem használni, nekem minden időben megérkezett :)
2017. júl. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Sokszor rendeltem már onnan és minden megerkezett, az árakhoz képest jó minőségűek is.
2017. júl. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Fura, hogy bankkártyával lehet fizetni? :DD A 21. században? :D:D:D:D
2017. júl. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Marmint nemfuraxdd de na érted
2017. júl. 17. 19:13
 5/6 anonim válasza:
Én még most is használom. Sok mindent rendeltem már. Egyszer volt olyan hogy nem jött meg a termék, írtam nekik és másnapra visszautalták a pénzt.
2017. júl. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Megbízható. Geneva divat órákat rendelek, 300 Ft-ért (kb. de előfordul 4-500 is, plusz a 2-300 Ft szállítási díj). Mondjuk 3-4 hét a szállítási idő, de mindig előbb megérkezett. Ja, ezek a párszáz Ft-os órák itthoni webshopokban és rendes boltokban 5-15 ezer Ft-os áron érhetők el.

De rendeltem már most nyáron karácsonyi világítást, azt a leszúrható napelemest, az mondjuk 3000 volt, de jó, frankón működik.

Pénzügyileg korrektek. Előfordult olyan, hogy nem volt olyan óra, amit rendeltem és kifizettem. Visszautalták a 2. napon a pénzt.

Meg kijelzővédő fóliákat rendelek onnan. Baráti ár, minőség ugyanaz, mint amit a helyi mobilos boltban ezerötért feltesznek...csak darabja kijön mondjuk 100 Ft-ra vagy annyira se :-)

2017. aug. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!