Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti milyen fajta kezelést,...

Ti milyen fajta kezelést, akár műtétet próbálnátok/próbáltatok ki?

Figyelt kérdés

Ha tegyünk fel, az anyagi dolgok és nem számítanának, és regenerációval/fájdalommal sem járna a dolog, milyen fajta szépészeti beavatkozást vállalnátok (vagy vállaltatok már) be? Ha eddig nem tettétek, miért nem?

Tényleg bármilyen jellegű tapasztalatokra kíváncsi vagyok, ami a témához kapcsolódik. :)

Köszönöm a válaszokat!



2017. júl. 19. 12:21
 1/8 A kérdező kommentje:

Én például szemöldöktetoválást csináltattam, mert nagyon ritka és halvány volt a szemöldököm, és nagyon elégedett vagyok az eredménnyel, ennek kb 1-2 év az élettartama, biztosan újra fogom csináltatni.


Voltam már fogfehérítésen is, viszont ezzel nem túl jók a tapasztalataim, nem igazán volt látványos, sajnos amelyik fogfehérítés igazán hatásos, az a hidrogén-peroxidos, ami viszont fájdalmas és kevesebb helyen csinálják, így ez is még várat magára.


Ami engem még érdekelne az a lézeres (végleges) szőrtelenítés, de eddig nem vettem rá magam, egyrészt az ára miatt, másrészt gyanítom hogy nekem nem is csinálnák meg, mivel van egy pigmenthiányos részem a lábamon, ahol csináltatnám, ami viszont kizáró ok. És viszonylag kevés infót találni róla, hogy akik eddig megcsináltatták, mennyire elégedettek.

2017. júl. 19. 12:25
 2/8 anonim ***** válasza:

Szemöldöktetováláson én is gondolkodok, de csak szálas/soft powder technikával. Sajnos eléggé felemásak és nehezen tudom szépen megrajzolni és jó lenne, ha nem kéne vele foglalkozni. Esetleg még ajaksatír, hogy szépen meg legyen rajzolva az ajakvonal, de ez igazából huszadrangú.


Meg a végleges szőrtelenítésen is gondolkodok.


Másba nem fektetnék meg nincs is rá szükségem se szerintem.

Esetleg majd szülés után vállalkoznék komolyabb beavatkozásokra, ha úgy látom, hogy kell.

2017. júl. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Bocsánat, de ez egy tipikusan női kérdés. Mindenki szebb akar lenni, de azért nem vállalja a műtéteket, mert drága, fájdalmas, és sokáig tart a felépülés. Ha nő lennék és a fentiekkel nem kéne törődni, akkor az összeset kipróbálnám.

42/F

2017. júl. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Szerintem ez nem feltétlen igaz, hogy ha nem lenne és fájdalmas, mindet kipróbálná az ember. Szerintem ez pont inkább férfi hozzáállás :)

Nőként mondom, hogy létezik ezer meg ezer ilyen kezelés, műtét, össze sem lehet számolni, de én mégis csak azt a párat próbálnám ki, amit előbb felsoroltam, akkor is ha ingyenes és fájdalommentes lenne az összes. Persze biztosan van olyan, aki tényleg bármit, de én pl. normális önbecsüléssel és realitásérzékkel tudom, hogy nem mindenre van szükségem.

2017. júl. 19. 12:59
 5/8 Sunshinedoll ***** válasza:

Ajakfeltöltésem volt, azt tervezem megint pár hónapon belül.

Ezen kívül nem tudom, minden mással meg vagyok elégedve, meg a számmal sincs különösebb bajom, csak kíváncsi voltam, megcsináltattam, és tökre tetszett, úgyhogy miért ne mennék megint, úgy vagyok vele.

Ha lenne rá pénzem, akkor ezt az átlátszó fogszabályzót csináltatnék. Régebben volt fogszabim, de az egyik fogam még mindig kicsit csorba, viszont most már nem rakatnék fel egy teljes fogszabályzót ez az átlátszó műanyag, invisalign vagy mi a bánat viszont tök szimpi, csak mocsok drága. Sőt, akkor már lehet nem is azt csináltatnék, hanem porcelán héjakat rakatnék végig a fogsoromra, egy ilyen teljes mosolytervezéssel, az legalább a fogaimat is védi.

2017. júl. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Arcfeszesítés, toka eltűntetés, szemhéj korrekció.
2017. júl. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. júl. 20. 21:43
 8/8 anonim ***** válasza:

Orrmutetet szeretnek mindenkepp.

Valamint a mellem is jo volna ha nem Bs,hanem legalabb DDs lenne..:D

2018. márc. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!