Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A "plázacicák" lányok hogy...

A "plázacicák" lányok hogy tudnak állandóan így kinézni? Vagyis mindig csinosak, ápolt a hajuk, szépen sminkelnek, jól öltözöttek, szupi illatuk van, a szájuk mindig olyan szépen van kifestve, nem áll össze a szájfény rajta stb.

Figyelt kérdés
2010. máj. 22. 09:15
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A lányok szó életlenül került bele :S :)
2010. máj. 22. 09:16
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert van rá idejük, a többi ember iskolába jár, vagy dolgozik. Őket eltartják.
2010. máj. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert ha picit koszos a hajuk akk meg mossák kb 2-3 naponta aztán mikor megcsinálják lefújják egy flakon lakkal h tökéletesen álljon..


a suliban minden szünetben sminkelés és kb félóránként szájfényezés vagy legalább akk amikor már látod h rosszul áll.és kis tükörben félóránkénti ellenőrzés :D


és mondjuk testápolzd be magad minden reggel és jó illatú lesz a bőröd meg dezodort használj meg egy nap többször parfümözz és akk neked is mindig tök jó illatod lesz :D


a sminkelést meg meg lehet tanulni.. :D sokat kell gyakorolni..hidd el nekik se ment elsőre gondolom :D

2010. máj. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És a porcelán bőrt hogyan lehet megcsinálni? Alapozó, majd púder?
2010. máj. 22. 09:50
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
igen..1 kg alapozó meg púder , de azért ne legyen túl feltűnően szóval próbálj minél kevesebbet de ha nagyon hibás a bőröd akk nincs más mint h sokat tegyél rá..
2010. máj. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

MÁr nem azért,de ezek a lányok általában csak messziről "szépek".

Nincs annál gusztustalanabb látvány amikor látom hogy teljesen le van vakolva, de még igy is látszodnak a pattanások.

2010. máj. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Szerencsére pattanásos nem vagyok :)


És azt azért nem hinném, hogy 2-3 havonta nem engedhetnek meg maguknak egy kozmetikát :)

2010. máj. 22. 10:11
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A 09-33-as tökéletesen összefoglalta szerintem. :D

Láttam én is sokszor ilyen lányokat, hogy pl. anno suliban minden szünetben előkapták a kis tükröt, és akkor "generáloztak" egyet, illetve a plázák mosdóiban is gyakori jelenség az ilyesmi. :D

Ezek a lányok iszonyatosan sokat foglalkoznak a külsejükkel, ami szerintem már túl sok is, ráadásul az én szememben nem is "tökéletesek", sokkal inkább "műviek".

Én ezért cseppet sem nézek fel rájuk.

2010. máj. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem az, hogy felnézek vagy valami, csak olyan jól néznek ki tökéletes arccal, ruhával, hajjal meg minden
2010. máj. 22. 10:21
 10/12 anonim ***** válasza:
83%
Az arcbőrödön könnyen lehet segíteni. No chips, no édesség, no nasi, nagyon kevés hús, ha teheted csak szárnyas és hal, sok gyümölcs és zöldség. Napi 1-1,5 liter vizet meginni. Kamillás gőzölés fertőtleníti a pattanásokat, valamint lehet kapni rájuk speciális krémet a patikában. Ha nagyon nem muszály ne nyomkodd, inkább néha járj kozmetikushoz, akkor nem lesznek egy életre krátereid. Minden este bőrradír és nem sok kínais hanem kevés de minőségi kozmetikum. Ha vastag alalpozót használsz, azzal csak rontassz a bőrödön, inkább tartsd tisztán és korrektorral meg púderrel megleszel.
2010. máj. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!